Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans!

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans!

22.05.2019

     17.maijā Vērgales pamatskolā izskanēja pēdējais zvans.

    Rūpes par devītklasniekiem šajā dienā uzņēmās 8.klase. Dienas pirmā daļa pagāja dažādās astotklasnieku sagatavotās aktivitātēs, bet pēc tam visi pulcējās skolas aktu zālē uz svinīgo pēdējā zvana pasākumu, kur katra klase sveica devītos, dāvājot ziedus un vēlot veiksmi  eksāmenos. Skolēni bija sagatavojuši arī daudz atjautības uzdevumus, par pamatu ņemot populārās spēles “Es mīlu tevi, Latvija!” motīvus.

    Pēc pasākuma visi skolēni sadevās rokās, lai dotos tradicionālajā gājienā pa skolas teritoriju un pulcētos pie skolas lielā ozola, lai smeltos spēkus turpmākajām gaitām.

    Bet pēcpusdienā jau 9.klasi un audzinātāju Andu Blūmani uz tikšanos gaidīja Vērgales muzeja darbinieces. Šogad tikšanās ar devītklasniekiem notika muzeja atjaunotajās telpās, blakus manteļskurstenim. Skolēni un audzinātāja, saņemot dāvaniņu parakstījās uz goda dēļa. Savukārt pēc tam katrs no viņiem varēja pārbaudīt savu erudīciju, piedaloties darbinieču sagatavotajā šovā “Es mīlu tevi, Vērgale!”, kas līdzinājās populārajam LTV1 šovam. Noslēgumā skolēni tika aicināti telpā pie manteļskursteņa, kur Daina Vagule lasīja dzeju un vēlēja visiem sekot saviem sapņiem, dzīvē sasniegt iecerēto un kļūt par cilvēkiem, kurus vēl ilgi atcerēsies.

      Šogad veiksmi eksāmenos vēlam – Sanijai Montai BRĒDIĶEI, Jānim BLŪMAM, Mārim DARONDAM, Tomam KUPŠIM, Elīnai MILTIŅAI, Dagnijai TOMAŠEVSKAI, Evai VĪTOLIŅAI un Harijam VĪTOLAM!

 

Vita Braže

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

Foto: V. Braže

 

 

« Atpakaļ