Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

7. maija rīts – mūzikas skaņām piepildīts

7. maija rīts – mūzikas skaņām piepildīts

22.05.2019

     Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” 7. maijā viesojās Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un demonstrēja prasmi pārvaldīt dažādus mūzikas instrumentus. Iestādes zāli piepildīja gan liegas valša skaņas, gan pompozs maršs. Visus šos dažādos skaņdarbus kopā savija mūzikas skolotājas Jeļenas Doriņas tēlainais stāsts par divu draugu – ēzelīša un sivēntiņa satraucošajiem piedzīvojumiem.

      Koncertā varēja dzirdēt skaņdarbus klavieru, vijoļu un akordeona izpildījumā. Pirmsskolas audzēkņiem vislielākā interese radās par Lailas Annas Hornas mūzikas instrumentu – akordeonu. Daudziem gribējās pamēģināt, kā šo mūzikas instrumentu darbina. Taču, lai no šī mūzikas instrumenta izvilinātu klausāmas skaņas, jādodas mācīties mūzikas skolā. Šādu aicinājumu sešgadīgajiem bērniem izteica Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas direktore Inga Šnore un atgādināja, ka interesentus gaidīs gan 27., gan 30.maijā plkst. 17:00 mūzikas skolā uz iestājpārbaudījumiem.

      Mums bija prieks par skaisto audzēkņu koncertu. Paldies Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem, skolotājai Jeļenai Doroņinai, kā arī direktorei Ingai Šnorei par sadarbību.

Vadītāja Monta Pētermane

 

Foto: I. Šnore

 

 

« Atpakaļ