Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

BĒRNU ŽŪRIJAS SADRAUDZĪBAS PASĀKUMS CĪRAVĀ

BĒRNU ŽŪRIJAS SADRAUDZĪBAS PASĀKUMS CĪRAVĀ

22.05.2019

     Pāvilostas bibliotēkas lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībnieki saņēma ielūgumu no Cīravas bibliotēkas bērnu lasītājiem, kuri aicināja mūs uz kopīgu sadraudzības pasākumu “Vasara, mēs nākam!”.

        Sakarā ar to, pirmdien, 20.maijā devāmies uz Cīravu, kur mūs laipni sagaidīja bibliotēkas vadītāja Anita Tuleiko un Dzērves pamatskolas skolēni. Visi kopā devāmies uz Cīravas Mežaparku, kur mūs jau gaidīja meža iemītnieki – Ragana un viņas uzticamais draugs Kaķis. Mēs tikām sadalīti divās grupās, jo kopumā bijām diezgan kuplā skaitā. Viena grupa turpināja ceļu kopā ar Kaķi, otra grupa – ar Raganu, pa ceļam sastopot arvien jaunus meža iemītniekus – Zaķi, Lāci, Leopardu - un izpildot viņu uzdotos uzdevumus.

          Protams, kā jau tas piederas pasākumam svaigā gaisā, cepām desiņas, spēlējām dažādas spēles un iesaistījāmies aktivitātēs, ko bijām viens otram sagatavojuši.

          Liels prieks, ka Cīravā ir izveidots tāds parks, kur var lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Mūsu bērni izstaigāja gan Bebru taku, kurā izveidoti dažādi aktīvās atpūtas elementi, šūpoles un citi objekti, gan Skaņo taku, kurā izvietoti skanoši mākslas vides objekti, gan arī šogad atklāto Sienāžu taku, kurā izvietoti dažādi lēkāšanai paredzēti elementi.

          Lai arī diena bija ļoti karsta un bērni bija nedaudz saguruši, tas netraucēja apmeklēt arī Cīravas bibliotēku un apskatīt ziedošo Rododendru dārzu.

        Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem, paldies jaunajiem draugiem Cīravā par laipno un izdomas pilno uzņemšanu, paldies mūsu šoferītim Dainim!

      

P.S. Nupat ir tapis zināms šī gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” lasāmo grāmatu saraksts, tā ka ļoti gaidām jaunos un jau ikgadējos dalībniekus arī šogad piedalīties grāmatu lasīšanā.

 

Elīna Horna

 

Foto: M. Vītola

 

« Atpakaļ