Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Nomināciju diena Vērgales pamatskolā

Nomināciju diena Vērgales pamatskolā

03.06.2019

     Maija pēdējā dienā Vērgales pamatskolas skolēni pulcējās skolas aktu zālē, lai atzīmētu pēdējo skolas dienu un suminātu skolēnus, kuri mācījušies vislabāk, ar panākumiem piedalījušies dažādās olimpiādēs un startējuši sporta sacensībās. 

       Vispirms Vērgales pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Vitrups sveica pašus labākos skolēnus, kuri ieguvuši godpilno Cerību balvu. Un tie ir – Paula Loreta BRĒDIĶE, Madara BRĒDIĶE, Gundega MATISONE, Sanija Monta BRĒDIĶE, Elīna MILTIŅA un Eva VĪTOLIŅA. Savukārt Vērgales pamatskolas direktors Gints Juriks ar īpašu balvu sveica 9.klases skolnieci Elīnu MILTIŅU, kura ir labākā Vērgales pamatskolas skolniece 7. – 9.klašu grupā.

        Bet labi un teicami šajā pusgadā  mācījās – Pēteris MIZĒNS, Valters APLOKS, Madars DIMANTS, Adriana BĀDERE, Marta AKERFELDE, Ralfs GŪTMANIS, Kellija KRAUKLE, Dominiks PRIEDE, Laura VANAGA, Renāte APLOKA, Edvards AKERFELDS, Ance LIBĶENA, Augusts AKERFELDS, Ance MATISONE, Madara MIZĒNA, Rinalds GULBIS, Ralfs HELMŠTEINS, Intars VOITKEVIČS, Viktorija VIHMANE, Marta VĪTOLIŅA, Nikola KRAUKLE, Paula BRĒDIĶE, Madara BRĒDIĶE, Mārtiņš LAGZDIŅŠ, Reinis VĪTOLIŅŠ, Rihards NOVADS, Arnita APLOKA, Gundega MATISONE, Roberts INDRIEKUS, Džeina ŠERVINCKA, Amanda TROFIMOVA, Miks KALĒJS, Elīna MILTIŅA, Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA. 

     Šajā dienā tika sveikti skolēni, kuri piedalījušies mācību olimpiādēs, startējuši sporta sacensībās un tie, kuri šogad beiguši Pāvilostas Mākslas un Mūzikas skolu. Pasākuma laikā dziesmas dziedāja skolas 5.klases meiteņu ansamblis, bet Sanija Monta Brēdiķe un Elīna Miltiņa nospēlēja skaņdarbus uz klavierēm. Abas meitenes šogad beidza Pāvilostas mūzikas skolu. Tālāk sekoja dažādas, skolēnu un skolotāju sagatavotas prezentācijas. 6. un 8.klase rādīja bildes un video no ZZ čempionāta, bet skolotāja Ivita Meļķe un Sanija, Džeina, Amanda, Sindija un Ērika pastāstīja un parādīja fotogrāfijas par Erasmus+ projektu Portugālē. Skolotājām un skolniecēm tika pasniegti sertifikāti. 

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

« Atpakaļ