Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Notiek pirmā satikšanās

Notiek pirmā satikšanās

27.02.2019

     Pāvilostas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste 2019. gada 22. februārī rīkoja Liepājas reģiona sabiedrisko attiecību speciālistu, mājas lapu administratoru un pašvaldības informatīvo izdevumu veidotāju tikšanos Pāvilostā. Tikšanās mērķis bija iepazīties vienam ar otru, kontaktu un viedokļu apmaiņa.

      Agrā piektdienas rītā Pāvilostas novadpētniecības muzeja mansarda zālē uz pirmo šāda veida tikšanos pulcējās padsmit cilvēki, viņu vidū pašvaldības darbinieki ar vairāk kā 20 gadu pieredzi pašvaldības darbā, kā arī tādi, kuri šajā amatā ir vien pāris mēnešus. Jo interesantākas raisījās diskusijas un viedokļu apmaiņa par ikdienas darbu, pieredzi un zināšanām. Pārstāvēts tika Nīcas, Rucavas, Grobiņas, Priekules, Aizputes, Durbes un, protams, Pāvilostas novads, bet diemžēl nebija neviens pārstāvis no  Vaiņodes novada. Arī Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons tikās ar viesiem un iesaistījās dažādās diskusijās.

      Runājamās un diskutējamās tēmas bija plaša spektra - par LR likumdošanu, par ES regulām, par saziņu un darbu ar sabiedrību un žurnālistiem, par novada informatīvo izdevumu izgatavošanu, par mājas lapu administrēšanu, par atalgojumiem, par atvaļinājumiem, par delegāciju uzņemšanu un veidošanu, par pašvaldības prezentatīvajiem materiāliem u.c.

     Daudzu apspriežamo jautājumu un saistošo diskusiju rezultātā turpat piecas stundas pagāja nemanot. Vien noslēgumā tika nolemts nākamgad satikties Grobiņas novadā, kad pie sevis ciemos mūs uzņems Grobiņas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

     Viesojoties Pāvilostā, ciemiņi izmantoja arī iespēju iepazīties ar Pāvilostas novadpētniecības muzeja piedāvājumu - jaunajām interaktīvajām ekspozīcijām, aplūkot molus un notiekošos būvdarbus, kā arī izstaigāt ostas teritoriju un aplūkot zvejas un jahtu piestatnes.

       Pāvilostas novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Marita Kurčanova

 

 

 

« Atpakaļ