Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Ar skaistu koncertu un radošu darbu izstādi skolā noslēdzies pirmais mācību pusgads

Ar skaistu koncertu un radošu darbu izstādi skolā noslēdzies pirmais mācību pusgads

18.12.2019

      18. decembra pēcpusdienā visi Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, pedagogi un audzēkņu vecāki bija mīļi gaidīti uz pirmā mācību pusgada noslēguma pasākumiem Pāvilostā.

      Ar krāšņu Ziemassvētku koncertu "Kopā Ziemassvētkos" mūzikas nodaļā izskanēja mācību gada pirmais semestris, kad audzēkņi 18.decembra pēcpusdienā saņēma liecības, lai dotos nopelnītās Ziemassvētku brīvdienās. Bet vēl brīdi pirms tam skolas mūzikas programmas audzēkņi ar saviem pedagogiem klausītājiem dāvāja skanīgu koncertu. Jaunie mūziķi – pianisti, vijolnieki, ģitāristi un akordeonisti koncertā atskaņoja gan pazīstamas klasiskās mūzikas, gan zināmas Ziemassvētku melodijas. Šajā skaistajā pirmssvētku laikā mūzikas nodaļas skolēni ar nelielu koncertprogrammu paspējuši uzstāties arī Ziemupē un pansionātā Jūrkalnē, dāvājot klausītājiem prieku, labestību un sirds siltumu. Tas audzēkņiem ir gan labs kārtējais treniņš, gan dāvana līdzcilvēkiem Ziemassvētkos.

        Savukārt mākslas nodaļas audzēkņi tuvojošos svētkus atzīmēja kopā ar Ziemassvētku vecīti, kurš bija ieradies pie mākslas nodaļas audzēkņiem. Kopā ar vecīti bērni darbojās radošajās meistarklasēs, noslēgumā saņemot salduma paciņas. Svētku pasākumā skolas direktore un skolotājas, dāvājot eņģelīti un pateicības rakstu, sveica arī tos audzēkņus, kuri piedalījās Pāvilostas novada pašvaldības rīkotajā Ziemassvētku apsveikuma kartiņas zīmējuma konkursā. Ar īpašu pašvaldības Pateicības rakstu tika sveikta 6. klases audzēkne Džeina Šervincka, kuras zīmējums tika izraudzīts pašvaldības Ziemassvētku apsveikuma kartiņas izgatavošanai un nosūtīšanai vairāk kā 60 adresātiem, viņu vidū arī Valsts prezidentam. Pasākuma ietvaros skolas audzēkņi tika aicināti arī turpmāk iesaistīties šajā konkursā, kā arī mudināti zīmēt darbiņus, kuri tiek publicēti novada avīzē pirmajā lapā. Savukārt vecākus un ciemiņus priecēja audzēkņu radošo darbu izstāde, kurā apskatāmi pirmā pusgada mācību darbi.

 

 

Marita Kurčanova

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

 

MŪZIKAS NODAĻĀ

MĀKSLAS NODAĻĀ

 

« Atpakaļ