Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Vērgalnieki uzstājas Skodā

Vērgalnieki uzstājas Skodā

09.12.2019

         Vērgales amatierteātris oktobrī saņēma ielūgumu no Skodas kultūras centra ar aicinājumu piedalīties Skodas teātru festivālā "Spēlējam tēvu valodā", kas notiks 30. novembrī. Šogad bija šī festivāla 20. kopā sanākšanas reize.

         Un tā 30. novembrī vērgalnieku amatierteātris priecīgi un lepni brauca sevi parādīt un uz citiem paskatīties. Atklāšana bija plkst. 15.00, tad divas izrādes lietuviešu kolektīvu izpildījumā.

        Bet Plkst. 17.00 Vērgales amatierteātris tika pieteikts ar E. Vulfa lugu "Tapiņa atgriešana". Pirms izrādes sižetu pārstāstīja lietuviešu valodā un aktieri savā sniegumā bija uzdevuma augstumā, lai viss notiktu labi. Pēc tam bija vēl viens lietuviešu kolektīvs ar lugu.  

         Festivālu noslēdza ar  pateicības vārdiem, dāvaniņām un ziediem kolektīviem un režisoriem un karstām vakariņām. Ieguvām jaunus draugus, kas nākamajā gadā uzaicināja ciemos.

     Šis bija kolektīva pirmais brauciens ārpus valsts un nebūs pēdējais. Paldies šoferim Edgaram (viņš arī skatījās visas lugas), paldies līdzbraucējām un  skatītājām - Zaigai, Selgai un Anitai. Nebija viegli četras stundas zālē nosēdēt! Paldies "Kalniņkalnu" kolektīvam par atbalstu un saldo dāvanu, ko aizvedām uz Skodu!

       Šis pasākums bija ar ieejas biļetēm un pulcēja neierasti daudz vietējo skatītāju. 

 

Kolektīva vārdā - Velga Freimane

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

« Atpakaļ