Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Izskanējis Pāvilostas vidusskolas Ziemassvētku koncerts

Izskanējis Pāvilostas vidusskolas Ziemassvētku koncerts

02.01.2020

     Ziemassvētki skolā sabrauca bagātās izrakstītās kamanās, kas pilnas ar dažādiem svētkus noskaņu rosinošiem pasākumiem, kuri kopumā padarīja mūsu sirdis gaišākas un labākas.

     Attīstot sevī iejūtību  un labestību decembra vidū vidusskolā izskanēja skaists Labestības koncerts, kas tika veltīts skolas pensionētajiem pedagogiem, bet 19. decembrī Pāvilostas vidusskolā notika nopietni nenopietno priekšnesumu koncerts „Svētku šurumburums”, tādējādi noslēdzot skolas pirmo mācību pusgadu.

      Ziemassvētki Pāvilostas vidusskolā tika gaidīti ar prieku un gaišām domām. Jau novembra beigās sākās aktīvs darbs pie skolas, klašu un grupu telpu rotāšanas, adventes vainagu gatavošanas. Skolēni veidoja apsveikuma kartiņas, bet mazākie skolēni cepa piparkūkas. Gaisā valdīja svētku noskaņa, kuru paspilgtināja skolas rīkotais pasākums 19.decembrī.

         Katra klase bija sagatavojusi kādu priekšnesumu. Svētku koncertā tika izdziedātas skaistas dziesmas, dejots uz nebēdu, skaitīti sirsnīgi dzejoļi, atrādīti nelieli fragmenti no ļoti pazīstamām un mīļām filmām,  izspēlēts neliels teātra uzvedums un daudz kas cits, bet koncerta noslēgumā tradicionāli visi vienojās kopīgā dziesmā “Eglīte skan”.  Pēc koncerta bērni vēl uzkavējās skolas ballē.

         Koncerta laikā skolas direktors Marita Rolmane pateicās ikvienam par iesaistīšanos skolas koncerta rīkošanā, kā arī sacīja paldies skolēniem un viņu ģimenēm par ieguldījumu gan katra personīgajā izaugsmē, gan visas skolas pamatīgā darba novērtējuma izjūtas veidošanā, sasniegumu kaldināšanā. “Ir liels gandarījums pa mūsu veikumu visa gada garumā, lai mēs varētu svinēt svētkus, būt pateicīgi cits citam. Mēs esam daudz padarījuši, bet daudz laba, pamatīga mums vēl ir priekšā. Tiekamies jaunajā gadā ar jaunu degsmi, ar jaunu sparu, ar labu apņemšanos, ar labu veselību. Un tad maija beigās mēs sapratīsim, ka daudzas lietas atkal ir izdevušās vēl labāk nekā līdz šim.”, teica direktore.

       K. Apškrūma raksta: „Mūžīgas ir bērnības Ziemassvētku eglītes, tās nenokalst, viņu svecītes dvēseli silda tik daudzreiz, kad salst. Mūžīgas ir Ziemassvētku eglītes, laimes sajūtu atgriezt tās var, vismīļāko vārdu sasildīts, kad mājās nāk svētvakars.” Tas atnāca, tiešām klāt bija un atnesa Gaismu arī Jaunajam 2020. gadam.

Novēlu visiem to ražīgu, veiksmīgu un ļoti, ļoti laimīgu!

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Marita Kurčanova

 

 

Foto un video: M. Kurčanova

 

vakara vadītāji: Markuss Lazukins un Elizabete Kiričenko

savu priekšnesumu rāda 1. klase

skolas direktore Marita Rolmane sveic klātesošos svētkos

9.klase

8.klase

7.klase

6.klase

5.klase

4.klase

3.klase

2.klase

1.klase

Pāvilostas vidusskolas kopkoris un noslēguma dziesma

 

 

« Atpakaļ