Otrdiena, 07.02.2023
Ričards, Rihards, Nelda

Dalībnieki no Vērgales piedalās šautriņu mešanas sacensībās

Dalībnieki no Vērgales piedalās šautriņu mešanas sacensībās

28.08.2019

17. augustā, Liepājā, kluba ŠMK Liepāja telpās tika aizvadīts šautriņu mešanas turnīrs "GRANDBERGS MOTO KOMANDU KAUSS 2019"! Turnīrs tika iedalīts divās grupās, Liepāja un Rīga, un notika pusgada garumā! Katrā grupā pa astoņām komandām, no kurām tikai divas labākās no katras tiek uz finālu! 

No Liepājas tika GRANDBERGS MOTO TEAM un FAMILY POWER komandas, bet no Rīgas tika 50+1 un HUANS MUKS komandas! Diena iesākās ar pusfināliem, kur tikās GRANDBERGS MOTO pret HUANS MUKS, kur GRANDBERGS MOTO TEAM izcīnīja uzvaru ar rezultātu 11:5! Otrajā pārī par tikšanu uz finālu cīnījās FAMILY POWER pret 50+1 komandu, un ar rezultātu 12:8 uzvarēja FAMILY POWER! 
Finālā tikās GRANDBERGS MOTO TEAM un FAMILY POWER! Ar rezultātu 11:7 uzvaru izcīnīja GRANDBERGS MOTO TEAM spēlētāji! Trešo vietu izcīnīja 50+1 komanda!

Nu tad tagad iepazīstināsim jūs ar komandu GRANDBERGS MOTO TEAM sastāvu:
1. Ingus Grandbergs
2. Jānis Helmšteinis
3. Artis Burkevics
4. Ralfs Laumanis
5. Andris Laumanis
6. Gatis Ozols
7. Madars Razma

Šis bija pirmais šāda veida turnīrs! Kopumā piedalījās 16 komandas, 79 spēlētāji, no kuriem 9 bija jaunieši līdz 18 gadiem! 
Septembra sākumā tiks paziņota informācija par " GRANDBERGS MOTO KOMANDU KAUSA" 2020.gada sezonu, kuru plānots jau uzsākt janvārī!

 

Andris Laumanis

 

Foto no dalībnieku personiskā arhīva

« Atpakaļ