Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Darbs, sports un atpūta Vērgalē

Darbs, sports un atpūta Vērgalē

12.05.2019

Lielās Talkas dienas rītā Vērgales pagasta iedzīvotāji tika aicināti uz Vērgales kapu sakopšanas talku, lai savestu kārtībā savu mīļo atdusas vietu. Pēcpusdienā sportiskas aktivitātes notika Vērgales sporta namā.

Aicinājumam piedalīties šajā pasākumā bija atsaukušās 8 komandas-

Skola (Vērgales pamatskola), MB “Vērgale” (mednieki), “Kalniņkalni” Oranžie”, “VDK” (Vērgales dramatiskais kolektīvs), “Kalniņkalni” Dzeltenie”, “Redīsiņi” (Bebe), “Muižas gulbji” (Vērgales pagasta pārvalde) un “Kalniņkalni” Zaļie”.

 

Pēc komandu reģistrācijas to dalībnieki tika aicināti stāties parādei, lai pēc tam visi kopā iesildītos ar Vērgales pamatskolas sporta skolotāju Eināru Vārsbergu. Sportiskajā daļā dalībniekiem bija jāveic stafete ar slēpēm, šķīvīšu mešana, šautriņu mešana, basketbola un futbola elementi, teniss, riņķi, šaušana, makšķerēšana, viesmīļa darbs, kombinētā stafete un bobslejs. Bobsleja sacensības starp komandām nenoritēja līdz galam, jo dalībnieku lielās aktivitātes dēļ bobs salūza.

Pasākuma noslēgumā visi pulcējās Vērgales kultūras namā uz apbalvošanu, kur laureātu kausus ieguva -

 

1.vieta “Kalniņkalni” Oranžie” – 37.punkti

2.vieta “Kalniņkalni” Zaļie” – 38.punkti

3.vieta MB “Vērgale” – 40.punkti  

 

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par lielo atsaucību un kopā būšanas prieku!

 

Kultūras namā svētki turpinājās ar muzikantu saietu kopā ar grupām “Piemare” no Pāvilostas, “Sporta ielas muzikanti” no Aizputes  un “Temperaments” no Vērgales.

 

Vita Braže

 

Foto: V.Braže

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

« Atpakaļ