Sestdiena, 23.01.2021
Strauta, Grieta

Saraiķu bibliotēkā saka ardievas vasarai

Saraiķu bibliotēkā saka ardievas vasarai

28.09.2018

    1. septembra pievakare Saraiķu bibliotēkas mazajiem lasītājiem izvērsās pavisam jauka. Vasaras brīvlaika noslēguma ballīti “Ardievas  vasarai” organizēja Saraiķu bibliotēka, lai vēlreiz satiktos, izrunātu vasaras notikumus, padalītos savos turpmākajos plānos un vienkārši jauki atpūstos.

    Bija gan dažādas rotaļas, gan kopīga pasēdēšana pie ugunskura, desiņu cepšana, gan spēles brīvā dabā.

     Vakarā visi posās uz nakšņošanu bibliotēkā, kur pirms miega uz lielā ekrāna noskatījāmies  asprātīgo, Disneja studijas  multfilmu „Zootropole”, kuras galvenā varone zaķenīte Džūdija Hopsa kļuvusi par likuma aizstāvi pilsētā, kurā, šķiet, visi dzīvo saskaņā ar likumu. Jau kopš mazām dienām zaķenīte Džūdija ir savu vecāku raižu bērns. Viņa nav mierā, kad kādam nodarīts pāri, viņu neinteresē darbs vecāku iekoptajā fermā, kas jau gadiem ilgi nodarbojas ar burkānu audzēšanu, un viņa – tāpat kā simtiem citu meiteņu visā pasaulē – sapņo nokļūt lielpilsētā. Ne jau šādā tādā, bet Zootropolē, kas ir teju fantastisks veidojums, kurā dažādos rajonos un savstarpēji laipnās attiecībās mīt miljoniem visdažādāko dzīvnieku.

     Neizpalika arī modes skate, “klusie telefoni”, kakao dzeršana četros naktī  un citas jautras izdarības.

    Milzīgs paldies Normundam Līcītim un Renātei Šteinbergai par lieliski noorganizēto kino seansu un par jaukajām fotogrāfijām, paldies Ilmai par atļauju rīkot aktivitātes viesu mājas “Zariņi “ pagalmā, paldies manai kolēģītei Ligitai, paldies mammām, tētiem un vecmāmiņām, kuri uzticēja mums savus bērnus un sarūpēja vakariņu cienastu! Paldies visiem mazajiem lasītājiem, kuri ieradās, lai kopīgi atzīmētu vasaras brīvlaika noslēgumu un jaunā mācību gada sākumu!

     Lai jauks interesants, darbīgs un panākumiem bagāts jaunais mācību gads!

 

Inguna Kopštāle,

Saraiķu bibliotēkas vadītāja

 

Foto no personīgā arhīva

 

 

 

« Atpakaļ