Ceturtdiena, 19.05.2022
Sibilla, Teika, Lita

Foto – video konkurss “Pāvilostas novads 2018” noslēdzies

Foto – video konkurss “Pāvilostas novads 2018” noslēdzies

31.10.2018

   Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs no 1.jūlija līdz 30.septembrim izsludināja ikgadējo foto-video konkursu "Pāvilostas novads 2018".

     Foto - video konkursa iesūtīšanas termiņš ir beidzies.  Šī gada konkursā piedalījušies 22 dalībnieki, iesūtot 285 fotogrāfijas un 2 video. Iesūtītie darbi ir kā atspoguļojums par vietējo iedzīvotāju dzīvi Pāvilostas novadā. Dalībnieku vidū bija gan vietējie iedzīvotāju darbi, gan arī dažu profesionālu fotogrāfu darbi. Jaunākajai dalībniecei bija 14 gadu.

     5. oktobrī visus iesūtītos darbus izvērtēja arī foto-video konkursa žūrija, Ulda Kristapsona, Dainas Vītolas, Andra Paipas, Ģirta Vagotiņa- Vaguļa, Vara Santa sastāvā.

      Saspringās sarunās tika izvēlēti šī gada labākie kandidāti uz uzvarētāja godu.

Tika nolemts:

Foto konkursā

1. vietu piešķirt  Maritai Kurčanovai,

2.vietu piešķirt Ilonai Ruskulei,

3.vietu piešķirt Rudītei Bērziņai,

 

Izteikt atzinības:

Normundam Līcītim, Maritai Kurčanovai, Vizmai Ģēģerei, Ievai Zvirgzdiņai.

 

     Video konkursā vietas netika izvirzītas, bet žūrija izteica atzinību Inesei Zīverei par video "Rīvas šķēršļu brauciens".

 

       Žūrija pēc izvērtēšanas atzina, ka šajā gadā ir maz iesūtīto fotogrāfiju par ziemas mēnešiem. Tāpat arī foto no pasākumiem un foto ar cilvēkiem tajos. Viens no žūrijas izteica: "Liekas, ka baidās fotogrāfēt cilvēkus, ir tikai tukšas ielas".

      Žūrija ierosināja, ka jāmaina foto konkursa nolikums un nākamajā gadā iesūtīšana būtu jāorganizē par katru mēnesi, tā tiktu pārstāvēts viss gads, un būtu lielāka izvēle foto, kuras ievietot novada kalendārā . Tāpat žūrijas iniciatīva bija nākamajā gadā paredzēt foto plenēru Pāvilostas novadā, lai aktivizētu cilvēkus vairā ķert ikdienas mirkļus.

      Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2018. gada 16.novembrī Vērgalē plkst. 19:00 un 17. novembrī Pāvilostā plkst 14:00 Valsts svētku svinīgajos pasākumos.

 

Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i.

Anta Lībiete

 

FOTO KONKURSA FOTOGALERIJA

 

Foto: Marita Kurčanova, "Caur murdu" 1. veitas ieguvēja

 

 

« Atpakaļ