Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Piektklasnieku aktivitātes maijā

Piektklasnieku aktivitātes maijā

31.05.2018

    Vērgales pamatskolas 5.klases skolēni maijā piedalījās trīs Republikas mēroga pasākumos, kuriem gatavojāmies visa gada garumā.

      Pasākums, kurā iepazinām meža daudveidību no sēkliņas līdz aktīvai darbībai dabā, notika Kuldīgas Padurē š.g. 10.maijā.

     No 18.-20. maijam devāmies uz vietu, kur satiekas Dubna ar Daugavu, Zemgale ar Latgali, kur ceļi ved uz Rīgu, Daugavpili, Krieviju un Baltkrieviju…mēs bijām to 1500 bērnu vidū, kuri dziedāja, dejoja, klausījās, piedalījās dažādās interaktīvās darbnīcās. Bet pēdējā diena aizsākās ar gatavošanos gājienam un lielajam novadu koncertam “Kā tur bija, tā tur bija cīrulīša kāziņās”. Noslēgumā rotaļu sarīkojums “Rotaļu vija Latvijai”.

     Šogad ZZČ notika  jau divpadsmito reizi! ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru 2018. gadā apmeklētības ziņā varot  sacensties tikai Dziesmu un deju svētki.

     Arī mēs saņēmāmies, darījām un izdarījām. Bijām to 540 klašu vidū, kurām bija iespēja piedalīties ZZČ finālā Ropažos. Visas dienas garumā mums  bija sagatavoti aizraujoši uzdevumi - 8 aktivitāšu zonas, kuras godam izpildījām. Dienas noslēgumā mūs gaidīja pārsteigums-neaizmirstama ballīte kopā ar Bermudu divstūri.

        Gribam teikt paldies visiem, kas atbalstīja un palīdzēja mums piedalīties visos šajos pasākumos.

 

Vērgales pamatskolas 5.klases skolēni

un audzinātāja Marita Kalēja

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

« Atpakaļ