Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Aktualitātes Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

Aktualitātes Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

30.05.2018

     11. maijā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola ar VKKF atbalstu organizēja meistarklases Liepājas reģiona mūzikas skolu izglītības programmas "Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle" audzēkņiem un pedagogiem, kuras vadīja izcilais pianists Andrejs Osokins, kurš ir viens no vadošajiem Latvijas un Eiropas pianistiem, aktīvi koncertējošs mākslinieks. Vēl pavisam nesen Londonas Karaliskās mūzikas akadēmija piešķīrusi latviešu pianistam A. Osokinam Akadēmijas Asociētā biedra statusu. Ar šo goda apbalvojumu Akadēmijas Vadības padome apbalvo tikai tos bijušos Akadēmijas studentus, kuri ir sasnieguši izcilību mūzikā, kā arī devuši nozīmīgu ieguldījumu mūzikas jomā. Meistarklasēs piedalījās klavierspēles audzēkņi no Liepājas, Nīcas un Pāvilostas mūzikas skolām. Mūsu skolu pārstāvēja skolotājas A. Ceras 7. klases audzēkne Sanija Brēdiķe un I. Šnores 3. klases audzēknis Valts Entonijs Drišļjuks. Audzēkņi guva vērtīgus padomus un pieredzi klavierspēles pilnveidē, bet pedagogiem tā bija unikāla iespēja papildināt zināšanas un prasmes profesionālajā jomā.

      Arī martā Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā viesojās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina karjeras konsultants Nils Kuncītis, kurš prezentēja savu skolu un tās piedāvātās iespējas jauniešiem nākotnes karjeras izvēlē.

     Savukārt 17. maijā Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas 7. klavierspēles klases audzēkne Sanija Brēdiķe uzstājās Lejaskurzemes 7. un 8. klavierspēles klašu audzēkņu sadraudzības koncertā Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars".

 

Klavierspēles skolotāja Anita Cera

« Atpakaļ