Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Vērgalnieki piedalās skrējienā Belastokā

Vērgalnieki piedalās skrējienā Belastokā

17.05.2018

     Polijas lielākajā ziemeļu daļas pilsētā, Belostokā 13. maijā norisinājās sestais Pusmaratons pēc kārtas.

     Pusmarotonā bija iespējams piedalīties dažādās distancēs – bērnu skrējienā, pilsētas – 5 km skrējienā un pusmaratona – 21 km distancē. Notikušie skriešanas svētki kopā pulcēja ap 5000 dalībnieku. Arī vērgalnieki Kalvis Alseika, Una Alseika un Markuss Gedmins piedalījās Belostokas pusmaratonā.

      Kalvis Alseika startēja 21 km distancē, kas kopā pulcēja ap 4000 skrējēju, un ieguva augsto 20. vietu kopvērtējumā, trasi pieveicot ar laiku 1:19:14. Pirmais distanci pieveica kenijietis Hillary Kimaiyo ar laiku 1:05:02. Viņam izdevās uzstādīt jaunu trases rekordu. Arī otro un trešo vietu kopvērtējumā ieguva sportisti no Kenijas. Markuss Gedmins startēja pilsētas – 5 km distancē un kopvērtējumā finišēja augstajā 20. vietā no 1090 dalībniekiem šajā distancē. Markuss finišēja pēc 19.08 minūtēm un ieguva trešo vietu savā vecuma grupā. Arī turpmākie vasaras plāni puišiem ietver piedalīšanos dažādākajos skriešanas svētkos un sacensībās Latvijā un Lietuvā.

      Paldies Pāvilostas novada pašvaldībai, kas, pamatojoties uz iesniegto pieteikumu Pāvilostas novada sporta komandu, kultūras namu un izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu ārzemju braucieniem 2018. gadā, finansēja braucienu dalībai Belastokas pusmaratonā.

 

Dalībnieku vārdā Kalvis Alseika

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

kopā ar pusmaratona uzvarētājiem kenijiešiem

 

« Atpakaļ