Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Dziesma kā ceļamaize - tikšanās ar dziedātāju

Dziesma kā ceļamaize - tikšanās ar dziedātāju

16.05.2018

    12.maijā Vērgales kultūras namā notika literāri muzikāla pēcpusdiena, kurā bija iespēja tikties ar dziedātāju un dziesmu autori Anitu Ozolu. Māksliniece bija mērojusi tālu ceļu – no Limbažiem, lai tiktos ar klausītājiem Vērgalē. 

    Pasākuma pirmajā daļā klausītājiem tika piedāvātas mākslinieces pašas komponētās dziesmas, tika lasīta dzeja, kuras autori ir gan pazīstami latviešu dzejnieki, gan pati Anita Ozola. Dziedātājai ļoti mīļa ir viņas dzimtā puse Taurenes pagastā, tādēļ tapušas daļa no dziesmām un dzejas, kas veltītas tam. Vairākos darbos atspoguļojas arī mākslinieces tuvā saikne ar dabu.

     Savukārt pasākuma otrajā daļā skatītāji pavadīja pie tējas galda un Anita Ozola izpildīja dažādu autoru populāras dziesmas, arī tādas, ko palūdza nodziedāt pasākuma dalībnieki. Ikviens varēja izkustēties jautras mūzikas pavadījumā, bet pasākuma apmeklētāji no Dunalkas izmantoja iespēju dejot jau koncerta laikā. Bija iespējams iegādāties nošu grāmatas, kas diemžēl pietrūka un, kurus atsūtīs vēlāk. Bija iespēja iegādāties jaunāko dziesmu albūmu “Ceļamaize”. Interesenti ieguva autogrāfus un ierakstus no dziedātājas Anitas Ozolas. Daudziem šī bija mīļa atkalredzēšanās ar mākslinieci un patīkami pavadīta pēcpusdiena muzikālās noskaņās. Māksliniece uzaicināja senioru ansambli “Vakarvējš” piedalīties viņas rīkotajā muzikālajā vasaras pasākumā Limbažu pusē, kas notiks viņas mājās jau 14.gadu!

      Pasākumu apmeklēja klausītāji no Dunalkas un Bunkas pagastiem, Liepājas un Kapsēdes, Pāvilostas un Vērgales!

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

« Atpakaļ