Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Atpūtas un sporta diena Plocē

Atpūtas un sporta diena Plocē

10.07.2018

   7. jūlija diena Plocē aizritēja jautrā un sportiskā gaisotnē, jo vietējie iedzīvotāji un ciemiņi piedalījās sporta un atpūtas dienas pasākumā.

    Pasākums iesākās ar Vērgales kultūras nama vadītājas uzrunu, kurā pauda prieku par skatītājiem, kas bija ieradušies jo īpaši kuplā pulkā. Bērnu dramatiskais kolektīvs spēlēja  izrādi “Vecmāmiņas dzimšanas diena”, kurā piedalījās tikai Ploces ciema bērni – Ilze Dārzniece, Dagnija Tomaševska, Anete Tomaševska, Matīss Tomaševskis, Nikola Kraukle, Viktorija Edija Vihmane, Liene Pāvila, un Dana Done. Jaunajiem aktieriem par veiksmīgo uzstāšanos pulciņa vadītāja Velga pasniedza pa rozes ziedam un dāvāja rozi arī pasākuma organizatoram Jonam Kalējam, kurš aicināja bērnus reģistrēties sporta aktivitātēm.

   Pavisam šajā dienā sportoja 32 bērni, kuri startēja gan individuāli, gan komandās! Pēc nostāšanās ierindā un nelielas iesildīšanās dalībnieki tika sadalīti pa vecuma grupām, lai varētu doties izpildīt pirmo disciplīnu – krosu. Savukārt pieaugušie ar interesi vēroja sacensības un skaļi uzmundrināja jaunos sportistus!

     Individuālajos sporta veidos uzvaru izcīnīja –

1.vieta Gabriēla KALĒJA

2.vieta Ralfs ŠĪMANIS

3.vieta Filips Alberts KALĒJS

Komandu uzvarētāji –

1.vieta “VIKINGI”

2.vieta “ZVAIGZNE”

3.vieta “MAZIŅIE”

 

      Par sasniegumiem sacensībās uzvarētāji saņēma kausus, medaļas un diplomus! Visi dalībnieki tika cienāti ar svētku kliņģeri!

      Bērnu priekam darbojās arī piepūšamās atrakcijas, bet dienas noslēgumā Ploces klubā ikviens tika aicināts uz groziņballi kopā ar Ēriku Briljonoku. 

      Paldies Jonam Kalējam par visa pasākuma organizēšanu un viņa čaklajiem palīgiem, SIA “Pindstrup  Latvia” Ploces iecirknim par finansiālu atbalstu, Vērgales sporta nama vadītājam Dzintaram Semenkovam un Vērgales kultūras nama vadītājai Velgai Freimanei par palīdzību svētku organizēšanā un Pāvilostas novada pašvaldībai par atbalstu!

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

« Atpakaļ