Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Pāvilostnieki gūst 1. vietu Nīcas jauniešu dienā

Pāvilostnieki gūst 1. vietu Nīcas jauniešu dienā

20.02.2018

     2018. gada 10. februārī  Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs jau no paša rīta devās uz Nīcu, lai piedalītos Nīcas jauniešu dienā.

    Kā jau katru gadu, pasākums tika atklāts ar dalībnieku sagatavotajiem priekšnesumiem. Šogad tēma bija “Mīlestība dažādās valstīs”. Mūsu valsts, pēc izlozes, bija Krievija. Likām lietā mūziku, deju, aktiermākslu un humoru, kā rezultātā priekšnesums izdevās lielisks. Par katru priekšnesumu pašiem jauniešu dienas dalībniekiem bija iespēja balsot, lai dienas beigās noskaidrotu uzvarētājus.

    Dienas gaitā bija lekcija, kuras lektors bija Uģis Kuģis, kurš runāja par mūsdienu jauniešu problēmām, ko mums atņem tehnoloģijas, kā kļūt brīviem no tām, kā cienīt sevi un citus. Principā, dzīves gudrības par to, kā dzīvot.

    Norisinājās arī tikšanās ar “Wild Bananas” puišiem, kuri stāstīja, kā ir iespējams ceļot, netērējot kaudzi naudas, ka vajag būt drosmīgiem, uzdrīkstēties un riskēt. Puiši bija sagatavojuši lielisku piemēru – uz skatuves palūdza uzkāpt diviem cilvēkiem. Viena no tām bija mūsu organizācijas dalībniece Liene, kura par uzdrīkstēšanos vienkārši dāvanā saņēma T-kreklu. Viss sākas, izkāpjot no savas komforta zonas!

   Pēc  lekcijām sekoja komandu un individuālās sportiskās aktivitātes Nīcas sporta hallē.  Tajās dalībnieki varēja demonstrēt savu komandas garu, veiklību, izturību un precizitāti. Par katru uzdevumu tika skaitīti punkti. Saskaitot sportiskajās aktivitātēs gūtos punktus ar priekšnesumā gūtajām balsīm, tika noskaidroti šī gada uzvarētāji. Tie bijām mēs – Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs!

    Pēc sportiskajām aktivitātēm, bija sagatavots pārsteiguma koncerts ar „X Faktora uzvarētāju” Arturu Gruzdiņu, kurš ar savu balsi spēja radīt saviļņojumu ikkatrā klausītājā. Pēc koncerta bija iespēja ar dziedātāju uztaisīt kopīgu foto un saņemt viņa autogrāfu.

    Vakara turpinājumā sekoja brīvais laiks, lai dalībnieki sagatavotos vakara noslēgumam – ballei, kuru spēlēja fantastiskie Rucavas muzikanti, pēc kuras ar labu garastāvokli, lielu prieku un godalgoto 1. vietu devāmies mājās.

    Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs saka milzīgu paldies mūsu vadītājai Terēzei Cābelei un Daigai Cābelei, kuras ieguldīja savu laiku un darbu, lai palīdzētu mums sagatavot priekšnesumu un lai mūs motivētu! Paldies sakām arī Nīcas jauniešu centram par sagatavoto pasākumu! Tiksimies nākamgad!

 

Pāvilostas bērnu un jauniešu centra dalībniece Kristiāna Šeiko

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

« Atpakaļ