Otrdiena, 05.07.2022
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Cīravā atkal dzied cāļi

Cīravā atkal dzied cāļi

09.04.2018

   Katru gadu aprīlī priecīgs un satraucošs notikums dziedošajiem bērniem ir piedalīšanās mazo vokālistu konkursā “Cīravas Cālis 2018”.

   No Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes ”Dzintariņš” šogad dalībai konkursā mūzikas skolotāja Aija Gertsone bija izraudzījusies trīs meitenes, kuru muzikālais sniegums bija atbilstošs, lai mērotos spēkiem ar citu pirmsskolu spēcīgākajiem pārstāvjiem. Pāvilostas “Dzintariņu” pārstāvēja trīs brašas meitenītes – Karīna Ezīte, Marta Rozīte un Santa Tumpele. Meitenes uzstājās godam un saņēma diplomus par skanīgo dziedāšanu.

   Vērojot pasākumu ir skaidrs, ka starp 22 dalībniekiem izvēlēties vienu vislabāko, kuram piešķirt vienīgo pirmo vietu ir ļoti grūti un katra skolotāja viedoklis noteikti atšķīrās no žūrijas viedokļa. Lai kā arī nebūtu Cīravas Cāļa 2018 titulu ieguva dziedātāja no Aizputes novada. Trīs dalībnieki saņēma žūrijas simpātiju balvas. Taču visi dalībnieki saņēma dāvaniņas par piedalīšanos un cienājās ar rīkotāju sarūpētu cienastu.

     Skolotāji balvā ieguva ziedu un gandarījumu par savu audzēkņu sniegumu. Paldies skolotājai Aijai Gertsonei par ieguldīto darbu mazo dziedātāju sagatavošanā, bet vecākiem par sadarbību un atbalstu.

 

PII “Dzintariņš” vadītāja Monta Pētermane

 

Foto: M. Tumpele, M. Pētermane

 

 

« Atpakaļ