Piektdiena, 01.07.2022
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Pāvilostas tenisisti aizvada spēles Igaunijā

Pāvilostas tenisisti aizvada spēles Igaunijā

18.04.2018

     Pāvilostas galda tenisa komanda 2018. gada 6. aprīlī devās uz Aseri (Igaunija), lai piedalītos Starptautiskajā galda tenisa dienā, kas visā pasaulē norisinās 6. aprīlī. Šogad Starptautiskā galda tenisa diena tika atzīmēta 96 pasaules valstīs ar 568 pasākumiem tās ietvaros.

      Pāvilostas galda tenisa komandu pārstāvēja četras sievietes un seši vīrieši. Aseri ir pašvaldība Igaunijas ziemeļu daļā, kurā galda teniss ir ļoti populārs, to spēlē gan amatieru, gan profesionālā līmenī. Pāvilostas galda tenisa komanda tikās ar Aseri sporta centra vadītāju un treneriem, kas pastāstīja, ka ar galda tenisu bērni sāk nodarboties jau pirmsskolas vecumā, kā arī interese par šo sporta veidu tiek uzturēta arī turpmāk. Komandas dalībniekiem bija iespēja vērot treniņu veidus, kā arī tehnikas paraugdemonstrējumus. Savukārt izspēlējot savstarpējās spēles, atbilstoši Starptautiskās galda tenisa dienas devīzei – popularizēt galda tenisu, lai tas radītu prieku ikvienam, - rezultātā uzvarēja draudzība!

     Noslēgumā sporta centra vadītāja aicināja pievienoties Starptautiskajai galda tenisa dienai 2019 Aseri, kā arī ierosināja saglabāt kontaktus turpmākiem kopīgiem projektiem nākotnē.

     Braucienu daļēji finansēja Pāvilostas novada pašvaldība, pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem, kas tika vērtēti un finansēti saskaņā ar Pāvilostas novada sporta komandu, kultūras namu un izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu ārzemju braucienu apmaksas kārtību.

 

Pāvilostas sporta organizators un

tenisa komandas dalībnieks Aldis Barsukovs

 

« Atpakaļ