Piektdiena, 26.04.2024
Rûsiņš, Sandris, Alīna

Pāvilostas tenisisti piedalās galda tenisa turnīru Nidā

21.03.2017
    Pāvilostas galda tenisa komanda 2017. gada 11. martā tika uzaicināta uz draudzības galda tenisa turnīru Nidā (Neringas pašvaldība, Lietuva). Turnīrs tika organizēts Lietuvas Republikas neatkarības proklamēšanas gadadienas pasākuma ietvaros.
     Pāvilostas galda tenisa komandu pārstāvēja divas sievietes un deviņi vīrieši. Sievietēm piecu dalībnieču konkurencē 2. vietu ieguva Aija Barsukova, bet 4. vietā palika Arita Mūrniece. Vīriešiem astoņpadsmit dalībnieku konkurencē 2.vietā ierindojās Ivo Jaunzems, bet 4. vietā Guntis Balodis. Turnīra laikā tika skaitīti uzvarētie seti starp Pāvilostas un Nidas sportistiem. Sacensību kopvērtējumā ar rezultātu 36:16 uzvarēja Pāvilostas galda tenisisti.
     Pēc sacensībām, Neringas pašvaldības mērs, aicināja visus sportistus apmeklēt koncertu, kas bija veltīts par godu Lietuvas Republikas neatkarības proklamēšanas gadadienai.
    Braucienu daļēji finansēja Pāvilostas novada pašvaldība, pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem, kas tika vērtēti un finansēti saskaņā ar Pāvilostas novada sporta komandu, kultūras namu un izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu ārzemju braucienu apmaksas kārtību.