Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Vērgales pamatskolā atzīmē Olimpisko dienu

Vērgales pamatskolā atzīmē Olimpisko dienu

26.09.2016
    23. septembra rītā Vērgales pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās Vērgales sporta namā, lai ar nelielu iesildīšanos sagatavotos Olimpiskajai dienai, kuras devīze bija “Padod bumbu!”.
   Tā kā šī gada tēma bija volejbols, tad viss šīs dienas ietvaros bija saistīts ar šo sporta veidu. Vispirms jaunāko klašu skolēni sporta skolotāja Eināra Vārsberga vadībā izpildīja dažādas stafetes, kurās ne vien jāparāda veiklība, bet papildus jārīkojas arī ar volejbola bumbu. Pēc šīm aktivitātēm sekoja tikšanās ar Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkni no Kuldīgas, Paulu Nikolu ŅEČIPORUKU. Vispirms skolēni, skolotāji un Paula kopīgi mūzikas pavadījumā izpildīja tradicionālo rīta rosmi, bet pēc tam ikviens varēja uzdot jautājumus jaunajai sportistei. Vērgales pamatskolai par piemiņu volejboliste atstāja autogrāfu uz volejbola bumbas, bet skolēniem uz sporta krekliem, papīra hantelēm un rokām.
  Olimpiskā diena Vērgales sporta namā noslēdzās ar volejbola turnīru starp vecāko klašu skolēniem. Klasēs ar mazāku skolēnu skaitu spēlē piedalījās arī sporta skolotāji – Gints Juriks un Einārs Vārsbergs.
 
Vita Braže
 
Foto: V. Braže
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 

 

« Atpakaļ