Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Izlaidums bērnu dārzā “Kastanītis”

Izlaidums bērnu dārzā “Kastanītis”

30.05.2016
    27.maija pēcpusdienā bērnu dārza “Kastanītis” izlaidumā sveikas savai pirmajai izglītības iestādei teica deviņi sešgadīgās grupiņas audzēkņi. Kopā ar audzinātāju Sanitu, auklīti Dagniju un muzikālo audzinātāju Simonu tika dziedātas dziesmas, dejots un skaitīti dzejolīši. Svētkos negaidīti ieradās arī jautrā Pepija Garzeķe, kuru bērni atpazina kā auklīti Skaidrīti. Kopā ar viņu arī Nilsona kungs. Viņa gribēja uzzināt, kas ir skola, ko tur dara un septembrī doties bērniem līdzi uz skolu. Pepijai tika uzdoti āķīgi jautājumi, tika pārbaudītas zināšanas matemātikā un mūzikā, taču beigu beigās viņa atzina, ka labāk tomēr braukt uz Ameriku! 
   Izlaiduma dienā bērni un vecāki, atvadoties no bērnu dārza sveica audzinātāju, auklīti un pārējos iestādes darbiniekus, bet bērni samīļoja savus vecākus un dāvāja viņiem maijpuķītes. Savukārt vecāki no audzinātājas saņēma diplomus par atbildību, godprātību, izpalīdzību un citām lietām. Atvadoties bērnu dārza kolektīvs dāvāja bērniem ceļa maizi – kliņģeri un vēlēja veiksmi turpmākajās gaitās, kas nu jau pavisam drīz turpināsies skolā.
      No bērnu dārza “Kastanītis” šogad atvadās – Ance LIBĶENA, Miks KRAUKLIS, Dana DONE, Daniels ŠTRAUHS, Kārlis NOVADS, Gustavs ŠLANKA, Evita NARUŠEVICA, Augusts AKERFELDS un Ralfs Šīmanis.
 
Vita Braže
 
Foto: V. Braže
 
 
 
 

 

« Atpakaļ