Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

“Dzintariņa” sešgadniekiem izlaidums!

“Dzintariņa” sešgadniekiem izlaidums!

30.05.2016
     2016. gada 27.maijā 14 Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” 6 gadīgo bērnu grupas audzēkņi svinēja savu pirmo izlaidumu. Izskan pēdējās kopā dziedātās dziesmas, tiek izdejoti pēdējie deju soļi, pirmo un pēdējo reizi bērnudārzā bērni saņem tik daudz ziedu, ka mazajām rokām grūti noturēt. Skan sirsnīgi, mīļi vēlējumi, pateicības vārdi un tiek dāvāti ziedi. Saviļņojošs mirklis pirms atvadīšanās.
     Paldies jāsaka visiem - gan vecākiem, gan skolotājiem, gan visiem „Dzintariņa” darbiniekiem par sadarbību, par uzticēšanos, par rūpēm, par uzmanību, par pacietību un sapratni. Pateicoties mūsu visu labām un gādīgām domām un darbiem bērni ieguvuši pirmās zināšanas par savstarpējām attiecībām, par dzīvi, ieguvuši pirmsskolas izglītību. Un mums ir prieks un lepnums par to, ka mēs atkal varam svinēt izlaidumu un mums atkal ir bērni, kuri gatavi doties uz skolu.
     Uz atvadām pirmsskolas iestāde par piemiņu no sevis katram bērnam dāvina albumu, bet bērni iestādei dāvina dzintara gabaliņu piepildītu ar savas mazās, sirsnīgās sirds siltumu.
 
Ai, kā dzintara kriksītim patīk,
Ja to noglāsta maigi…
Dzintara graudiņš tieši kā cilvēks
Prot no glāstiem smaidīt.
Dzintarā spēlējas saule,
Dzintarā silti pukst sirds.
Dzintarā saulītes stari
No rīta līdz vakaram mirdz.
Ai, kā bērniņam patīk,
Ja to apmīļo cieši!
Bērniņš arī kā dzintara graudiņš
Izstaro gaismiņu vieglu.
                        /M. Laukmane/

“Sveika skola!” 1.septembrī teiks - Adelīna Brūkle,  Didzis Grasmanis, Laila Anna Horna, Arians Jaunzems, Estere KrēsliņaPaula Gerda Māliņa, Paula Pētermane, Sofija Anna Rudzāja, Alise Spriņģe, Daniels Strautiņš, Gerhards Vagotiņš - Vagulis, Roberts Vērnieks, Reinis Zaļkalns un Līva Zamarīte.

Monta Pētermane
 
 

 

« Atpakaļ