Trešdiena, 29.09.2021
Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Kultūras darbinieki viesojas Smiltenē

Kultūras darbinieki viesojas Smiltenē

09.06.2016
   Pāvilostas novada pašvaldības metodiķe izglītības un kultūras jomā Silvija Leja un Pāvilostas bibliotēkas vadītāja Mairita Vītola 7. un 8. jūnijā rīkoja ikgadējo Kultūras darbinieku dienu.
    Pēc pašu kultūras darbinieku ierosinājuma šogad šo dienu atzīmējām ar braucienu uz Pāvilostas novada sadraudzības pilsētu Smilteni. Pa ceļam pie draugiem Smiltenē Cēsīs apmeklējām Vidzemes koncertzāli “Cēsis” un mazliet iepazinām Cēsu pilsētu un tās vēsturi. Bet Smiltenē apskatījām  Smiltenes kultūras centru, sporta halli, Smiltenes bibliotēkas un Smiltenes tūrisma informācijas centru. Savukārt Smiltenes tehnikuma teritorijā Kalnmuižā mūs sagaidīja firsta madāma Lilī, kura iepazīstināja ar Kalnamuižas vēsturi no bruņinieku laikiem līdz mūsdienām, kā arī izrādīja muižas kompleksa ēkas un izveda nelielā ekskursijā pa Smiltenes pilsētu.
    Nākamā dienā mazliet iepazinām arī Smiltenes novadu, dodoties uz netālo Bilskas pagasta ciemu Mēri, kur skaistajā Mēru muižā atrodas Smiltenes novada muzejs, bet tā pagalmā lepni aug Mēru dižozols.
    Pāvilostas novada kultūras darbinieku vārdā sakām lielu paldies Silvijai, Mairitai un Vizmai par pieredzes brauciena organizēšanu, kura laikā bija iespēja satikt kolēģus un draugus Smiltenes novadā, kā arī apmainīties ar domām, idejām, ieteikumiem un pieredzi.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
Ciemojamies Smiltenes kultūras centrā
Smiltenes kultūras centra vadītāja Pārsla Jansone izrādīja lielo zāli
viesojoties Smiltenes bibliotēkas bērnu lasītavā
ciemos Smiltenes bibliotēkā
Kalnmuižas ēku kompleksu mums laipni izrādīja madam Lilī
Skaistā Mēru muiža, kurā atrodas Smiltenes novada muzejs
Mēru dižozols, kura pakajē tek Gružupīte
 
 
  
« Atpakaļ