Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Bebes saiets 16. jūlijā

Bebes saiets 16. jūlijā

27.07.2016
    Te ir tā vieta, kur atkal un atkal atgriezties aicinās sirds - šīs dzejas rindas noteikti to apliecina, jo pirmais Bebes saiets notika 2009. gada 11.septembrī un tā tagad katru gadu.
   Šogad braucām  ekskursijā uz Pāvilostu. Viss sākās ar novadpētniecības muzeja apmeklējumu. Muzeja vadītāja Irina Kurčanova bija gan stāstītāja un rādītāja muzejā, gan  mūsu  gide vairāku stundu garumā, iepazīstot Pāvilostu. Muzejs un laivu māja, rotu darbnīca- veikaliņš  un Sv. Pētera - Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca, kazarmas un mols, pelēkā kāpa un sērfotāji, veikparks  un jaunā estrāde un kā tad bez zivju veikala apmeklējuma. Paldies Irinai par jauko stāstījumu mums veltītajām stundām!
    Svētki turpinājās Bebes centrā pie Vijas mājām. Bagātīgi klāti galdi, smiekli un sarunas, atmiņu stāsti un bilžu skatīšanās no iepriekšējā saieta, fona mūzika un jaukais Ojāra trīs dziesmu priekšnesums stundas garumā, dejošana un ugunskurs, labie laika apstākļi – priecēja visus, kas atbrauca un atnāca uz svētkiem.
    Nākošais bebenieku saiets pēc gada. Velga piedāvāja tikties kultūras namā, bet laikam jau paliksim pie Vijas pļaviņā.
   Paldies, ka atnācāt un piedalījāties, paldies šoferītim Rolandam par uzticību daudzu stundu garumā, paldies Ivaram, Aivaram, Druvim un Sarmītei par izpalīdzību!
 
Ar Jums kopā vienmēr - Velga un Vija
 
 
 
 
 

 

« Atpakaļ