Trešdiena, 07.12.2022
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

20.12.2016
   Tirgotāji no Pāvilostas novada un tuvākajiem kaimiņnovadiem 18. decembrī pulcējās Ziemassvētku tirdziņā Pāvilostas pilsētas kultūras namā, ko ik gadu organizē biedrība "Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs" sadarbībā ar Pāvilostas pilsētas kultūras namu un Pāvilostas jauniešu centru. Mājražotāju un amatnieku tirdziņš tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā pilsētā norisinājās nu jau septīto gadu pēc kārtas. Apmeklētāju izvēlei bija piedāvāti gan dažādi pārtikas produkti, gan roku darbi, kuru vidū arī Ziemassvētkiem raksturīgas lietas.
   Lai tirgotājiem un pircējiem būtu jautrs prāts un rastos īstena Ziemassvētku noskaņa, skaistus muzikālus priekšnesumus sniedza Pāvilostas Mūzikas skolas skolotājas Antras Ķikutes akordeona spēles audzēknis Markus Lazukins un pašmāju grupas "Piemare" taustiņinstrumentālists un solists Vasīlijs Lazukins.
  Savukārt Ziemassvētku tirdziņa laikā mazajiem apmeklētājiem Pāvilostas jaunieši kopā ar Pāvilostas novada jauniešu lietu speciālisti Sintiju Spriņģi piedāvāja radošo darbnīcu, kurā tapa skaisti Ziemassvētku rotājumi. Bet noslēgumā ikviens tirdziņa apmeklētājs tika cienāts ar spēcinošu putru un gardu tēju.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
 
« Atpakaļ