Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Labdarības pasākums Pāvilostas vidusskolā

Labdarības pasākums Pāvilostas vidusskolā

15.12.2016
   Laiks pirms Ziemassvētkiem ir īpašs, kad gada tumšajās dienās vairāk aizdomājamies par tiem, kam ikdienas steiga kļuvusi lēnāka un darāmie darbi veicas gausāk.
  Sākumskolas metodiskā apvienība skolotājas Gaidas Benete vadībā 12. decembrī organizēja labdarības koncertu veltītu bijušiem, ilggadīgi strādājošajiem Pāvilostas vidusskolas pensionētajiem skolotājiem.
   Koncerts tika atklāts ar skolotājas Agritas Valkašas sirsnīgajiem vārdiem un 7. - 8. klašu meiteņu ansambļa dziesmu “Mazu brīdi pirms…”
Mazu brīdi, mazu brīdi pirms,
mazu brīdi pirms gaismiņas....,
kad zemi apstaigā pats Dievs...
 
     Visu sirdis priecēja skolēnu deklamētie dzejoļi un 1. - 4. klašu koris ar jautro dziedājumu. Arī  kultūras nama deju kolektīvu vadītāja Daiga Cābele bija parūpējusies par ritmiskām un interesantām dejām, lai ne mirkli ciemiņi negarlaikotos.
   Pensionēto skolotāju acīs bija manāma dzirksts un atkalredzēšanās prieks. Koncerta radītās sajūtas katram ļāva kaut uz brīdi domās nedaudz pacelties virs zemes, aizmirst par rūpēm un raizēm, sajusties īpaši un  viegli. Katrs ciemiņš saņēma skolēnu veidotu dāvaniņu  - svečturi ar svecīti.
Ar lielu aizrautību bijušie skolotāji izstaigāja skolas telpas, pakavējoties un daloties atmiņās par pagātnes notikumiem. Kopā būšanas laiks aizritēja nemanot – ar sirsnīgām sarunām un smiekliem.
      Pāvilostas vidusskolas administrācija saka lielu paldies 1. - 4. klašu audzinātājiem, mūzikas skolotājai Dacei Bunkai, deju kolektīva vadītājiem Daigai Cābelei un Eināram Vārsbergam, pasākuma apskaņotajam Dainim Vinkleram par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā un īstenošanā.
 
Marita Rolmane
 
Foto: M. Rolmane

 

« Atpakaļ