Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Ziemassvētku koncerts vidusskolā

Ziemassvētku koncerts vidusskolā

22.12.2016
     Decembra mēneša izskaņā, kad noslēdzas pirmais mācību pusgads un grāmatas ar zīmuļiem nogulstas tālākajos skapja plauktos, tradicionāli Pāvilostas vidusskolā notiek Ziemassvētku koncerts. Šogad vidusskolas kolektīvs 21. decembrī ikvienu aicināja sekot “Pa pēdām Ugunīgam Gaiļa gadam”.
    Koncerts iesākās ar nelielu Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu dramatiskā kolektīva audzēkņu uzvedumu režisores Maritas Hornas vadībā, nedaudz ieskicējot satraukuma pilno brīdi ikvienā skolēnā, kad jāgatavojas un jādodas uz gada vissvarīgāko balli – Ziemassvētku balli Pāvilostas vidusskolā.
    Pēc tam koncerts turpinājās ar sākumskolas 1.- 4. klašu skolēnu un audzinātāju kopīgo priekšnesumu, zālē sēdošajiem atgādinot par latviešu ziemas Saulgriežu svinēšanas tradīcijām ar dzejoļiem, ticējumiem, dziesmām un dejām. Skolēniem un viņu audzinātājām sagatavoties pasākumam palīdzēja tautisko deju kolektīvu vadītāji Daiga Cābele un Einārs Vārsbergs.
    Turpinājumā uz skolas skatuves katra klase atrādīja savu sagatavoto uznācienu, tā klātesošajiem pārdod savu redzējumu par Ziemassvētku tēmu un kas sagaidāms Jaunajā gadā. Bet kā liels pārsteigums bija 6. klases skolēnu vecāku sagatavotais jautrais priekšnesums kā sveiciens ikvienam jaunajā Gaiļa gadā!
    Bet koncerta izskaņā kā ik gadu ikviens tika aicināts pievienoties kopējai noslēguma dziesmai “Eglīte”, kam muzikālo pavadījumu nodrošināja pašmāju grupas “Piemare” puiši, kuri arī šogad rūpējās par jautrām un skanīgām dziesmām skolēnu ilgi gaidītajā Ziemassvētku ballē pēc koncerta.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto un video: M. Kurčanova
 
 teātra uzvedums
1.- 4. klašu kopīgais priekšnesums
5. klases priekšnesums
6. klases priekšnesums
7. klases priekšnesums
8. klases priekšnesums
9. klases priekšnesums
10. klases priekšnesums
11. un 12. klases kopīgais priekšnesums
6. klases bērnu vecāku priekšnesums
Noslēguma dziesma "Eglīte"
 

 

« Atpakaļ