Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Bērni tiekas ar Ziemassvētku vecīti

Bērni tiekas ar Ziemassvētku vecīti

22.12.2016
   Pāvilostas pilsētas kultūras namā 20. decembra vēlā pēcpusdienā uz Ziemassvētku pasākumu tika aicināti Pāvilostas pilsētas un Sakas pagasta paši mazākie bērni, lai ar Sunīti, Kaķīti un Ziemassvētku vecīti sagaidītu un kopīgi piedzīvot Ziemassvētku brīnumu.
    Bērnu izrādes „Sunītis un Kaķīte svin Ziemassvētkus” galvenie varoņi Sunītis un Kaķīte bija nolēmuši svinēt Ziemassvētkus, tikai viņi nezināja, kā tas jādara. Lai arī Sunītis un Kaķīte bija aizmirsuši visas svētku rotaļas un tradīcijas, viņi tomēr visu gribēja darīt kā lieli cilvēki, tāpēc tika nolemts palīdzību lūgt bērniem. Un jautrība varēja sākties – tika sakārtota istaba, minētas mīklas, spēlētas paslēpes, atmaskoti viltnieki un gatavotas iedomu piparkūkas. Kultūras nama zālītē ierodoties Ziemassvētku vecītim, svētki jau ritēja pilnā sparā, taču Ziemassvētku vecītis aicināja gan Sunīti un Kaķīti, gan bērnus ar vecākiem iet rotaļās un nodziedāt kādu dziesmiņu.
    Turpinājumā Ziemassvētku vecītis un viņa palīgs Rūķis pret kādu jauku dzejolīti vai Ziemassvētku pantiņu pasniedza bērniem salduma paciņu.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
 
« Atpakaļ