Ceturtdiena, 18.08.2022
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Pāvilostā iededz galveno Ziemassvētku egli

Pāvilostā iededz galveno Ziemassvētku egli

06.12.2016
    Lai gan laiks nepavisam neliecināja par Ziemassvētku tuvošanos, 2. decembra pievakarē pie Pāvilostas novada domes tika iedegta Pāvilostas pilsētas svētku egle.
   Jaukais pasākums iesākās Pāvilostas novada pašvaldības izstāžu zālē ar muzikālu uzvedumu “Satikšanās Brīnummežā”, kurā  piedalījās Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu dramatiskais teātris un bērnu vokālā ansambļa “Burbulīši” mazās, vidējās un lielās grupas dziedošie un muzicējošie bērni.
      Uzvedums “Satikšanās Brīnummežā” stāstīja par mums jau sen pazīstamiem tēliem – par Robinu Kristoferu (Aleksandrs Protopovičs), Vinniju Pūku (Liene Šķila) un citiem šī stāsta varoņiem – Gudro pūci (Una Stendze), Siventiņu (Gabriela Vagotiņa-Vagule), Trusīti (Edijs Bielis) un Ēzelīti (Rainers Zamarītis). Pāvilostas Mūzikas skolas audzēknes Elīnas Freidenfelde vijoļspēle, skolotājas Aijas Gertsones spēlētā akordeona skaņas un bērnu skanīgais dziedājums zālē radīja patiesu Ziemassvētku noskaņu. Pasākuma izskaņā domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons vēlēja svētkos veselību un laimi, lai piepildīts un priecīgs šis svētku laiks.
    Turpinājumā mazie pasaku varoņi no uzveduma “Satikšanās Brīnummežā” visus zālē esošos aicināja ekspedīcijā, lai dotos laukā un iedegtu Pāvilostas pilsētas Ziemassvētku egli. Sanākušajiem rokās mirdzot brīnumsvecītēm un dziedot dziesmu “Eglīte smaržo un mirdz…”, lielā un skaistā Pāvilostas pilsētas egle iemirdzējās košās krāsās. Tikai šajā brīdī pamanījām, ka uz jauko pasākumu pie domes atnākuši arī sniegavīri, kas mīlīgi bija satupuši mazajās eglītēs. Līdz ar pilsētas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu, arī citviet pilsētā iedegušies un svētku noskaņu rada Ziemassvētku rotājumi un eglīšu lampiņu spožums. Sestdienas rītā uzsnigušais baltais sniegs vēl vairāk pastiprināja sajūtu – Ziemassvētki ir pavisam tuvu!
     Lielu paldies par Ziemassvētku sajūtas uzburšanu un jauko pasākumu sakām kultūras nama vadītājai Silvai Vārsbergai, režisorei Maritai Hornai un bērnu dramatiskā teātra mazajiem aktieriem, kā arī bērnu vokālā ansambļa "Burbulīši" bērniem un vadītājai Aijai Gertsonei.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
 

 

« Atpakaļ