Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Pāvilostā ciemojas Neringas pašvaldība

Pāvilostā ciemojas Neringas pašvaldība

30.08.2016
    Tūrisma sezonas noslēguma pasākumā, 27. augustā, pēc Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja Ulda Kristapsona uzaicinājuma, Pāvilostā viesojās Neringas (Lietuva) pašvaldības delegācija. Neringas pašvaldības viesošanās mērķis bija diskusija par kopīgi iesniegtajiem projektiem LIT/LAT pārrobežu sadarbības programmā.
   Tikšanās reizē viesiem no Lietuvas tika izrādīts Upesmuižas parks, kurā pēc pozitīvas atbildes un projekta pastiprināšanas tiks realizēts Upesmuižas parka labiekārtošanas projekts, kas ir līdzvērtīgs Lietuvas puses iesniegtajam projektam šajā pārrobežu programmā.
   Viesiem tika izrādītas arī citas Pāvilostas pilsētas vietas, kurās iepriekš pašvaldība realizējusi lielus projektus, kā arī vietas, kurās veiksmīgi attīstījusies uzņēmējdarbība. Pēc pilsētas apskates Neringas pašvaldības delegācija devās nelielā ekskursijā pa Pāvilostas novadu, iepazīstot Sakas un Vērgales pagastus.
    Neringas pašvaldība viesošanās reizē Pāvilostā izmantoja izdevību un piedalījās arī Pāvilostas novada TIC organizētajos svētkos “Senās uguns nakts”, laivojot Sakas upes regatē “Pāvilostas asaka”, ierodoties Pāvilostas novadpētniecības muzejā uz jaunās ekspozīcijas atklāšanu un izbaudot tūrisma sezonas noslēguma pasākumu.
    Tikšanās reizē abu pašvaldību pārstāvji izteica vēlmi noslēgt starp abām pašvaldībām sadarbības līgumu, kas veicinātu ne tikai ekonomisko sadarbību, bet arī sadarbību kultūras, sporta, izglītības un sociālajā jomā.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
« Atpakaļ