Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Jaunais mācību gads Mūzikas un Mākslas skolās

Jaunais mācību gads Mūzikas un Mākslas skolās

09.09.2015
     Šogad arī Pāvilostas Mūzikas skolā un Pāvilostas Mākslas skolā jaunais mācību gads iesākās ar lielu rosību un kņadu, jo neierasti daudz bērnu šogad izteikuši vēlmi apgūt kādu mūzikas instrumentu vai apmeklēt mākslas nodarbības.
    Pāvilostas Mūzikas skolā uz pirmo skolas dienu, kas bija 1.septembrī, pulcējās 47 audzēkņi. Kā ierasts skolas direktore Inga Šnore iepazīstināja audzēkņus un viņu vecākus ar Mūzikas skolas skolotājiem, apgūstamajām programmām mūzikā un citām, ar mācību procesu saistītām lietām. Bērni bija sagatavojuši rudenīgus ziedu pušķus, ko pasniegt skolotājām un direktorei.
    Savukārt Pāvilostas Mākslas skolā pirmā Zinību diena notika 7.septembrī, kopā uz pirmo satikšanos pulcinot ap 44 audzēkņus un viņu vecākus. Skolas direktores pienākumu izpildītāja Inita Zingnika klātesošajiem pastāstīja par skolas iespējām, iepazīstināja ar jaunajiem audzēkņiem un viņu apgūstamo programmu katrā kursā, kā arī aicināja klātesošos bērnus par piemiņu no šā mācību gada pirmās dienas vāzē iezīmēt katram savu ziedu, tā tapa skaista vāze pilna rudenīgu ziedu.
    Līdz ar to Pāvilostas novadā arī šajā macību gadā mācības uzzākušas visas novada izglītības iestādes - Pāvilostas vidusskola, Vērgales pamatskola, Pāvilostas PII "Dzintariņš", Vērgales PII "Kastanītis", Pāvilostas Mūzikas skola un Pa'vilostas Mākslas skola.
     Skolēniem, kuri papildus pamatizglītībai, nolēmuši sevas prasmes papildināt gan mūzikā, gan mākslā, vēlam radošu pieeju, rast daudz krāsu savā paletē un skaistu skaņu nošu burtnīcā!
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova, I.Šnore
 
Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi ar skolotājām
 
Pāvilostas Mākslas skolas Zinību diena
 
 
 
« Atpakaļ