Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Maiju Laukmani

Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Maiju Laukmani

30.09.2015
    Rudenīgajā 30.septembra rītā Pāvilostas bibliotēkā notika ļoti jauks un sirsnīgs pasākums – tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Maiju Laukmani. Viņa ir autore vairākām bērnu dzejoļu grāmatām (“Gar ausīm skrien vējš”, “Garlaicībai garš deguns”, “Āboli bolās” u.c.), stāstu grāmatām (“Tupelīšu stāstiņi” u.c.), jauniešu romāniem (“Gaiss smaržo pēc mīlestības”, “Nekādas pupu mizas” u.c.), kā arī raksta dzeju pieaugušajiem.
     Pasākumu apmeklēja ļoti kupls skaits bērnu. Ieradās gan skolnieki, gan pirmskolas vecuma bērni no Pāvilostas un Vērgales kopā ar skolotājām un audzinātājām.
    Pasākumu iesāka Pāvilostas vidusskolas bērni, kuri bija iemācījušies skaitīt M.Laukmanes dzejoļus un dziedāt dziesmas ar viņas vārdiem. Liels viņiem par to paldies. Kā arī liels paldies skolotājām – Dacei un Agritai, kas palīdzēja bērniem to visu apgūt.
   Dzejniece pastāstīja nedaudz par sevi, palasīja savus dzejoļus un ļoti veiksmīgi iesaistīja bērnus jaunu dzejoļu tapšanā, kā arī ar dažiem drosminiekiem kopīgi izlasīja pa kādam dzejolim.
   Tikšanās noslēgumā dzejniece tika apdāvināta ar ziedu pušķiem. Viņa bija ļoti priecīga, ka tikusi pie tik liela klēpja ar ziediem.
   Daudz pozitīvu emociju un lielisks dienas iesākums… Paldies visiem. Paldies arī šoferītim Dainim par to, ka atvizināja uz bibliotēku bērnus, kas uzstājās, kā arī viņu skolotājas un mūzikas instrumentus.
 
Pāvilostas bibliotēkas bibliotekāre Elīna Horna
 
Foto: E.Horna
 
 

 

« Atpakaļ