Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Olimpiskā diena Vērgales pamatskolā

Olimpiskā diena Vērgales pamatskolā

28.09.2015
     25.septembra rītā Vērgales pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās Vērgales sporta namā, lai atzīmētu Olimpisko dienu. Šogad Olimpiskās dienas devīze Latvijā ir „Nebrīnies. Piedalies!” un tā ir veltīta viena no populārākajiem sporta veidiem – basketbola popularizēšanai.
      Rīts iesākās ar nelielu iesildīšanos un gatavošanos dažādām sportiskām aktivitātēm. Skolēni pa klasēm sadalījās komandās, lai veiktu dažādas veiklības stafetes. Tā kā šogad Olimpiskās dienas tēma ir basketbols, tad arī stafetēs tika pielietoti šī sporta veida elementi un basketbola bumba. Vēl papildus katra klase mērojās spēkiem, kura triju minūšu laikā iemetīs grozā visvairāk soda punktus. Bet Olimpiskās dienas viesi šogad bija Ventspils basketbola kluba basketbolisti Žanis PEINERS un Andrejs ŠEĻAKOVS, kuri vispirms kopā ar skolēniem mūzikas pavadījumā izpildīja vingrojumu programmu. Pēc tam skolēni izmantoja lielisko iespēju uzdot dažnedažādus jautājumus, iegūt autogrāfus un nofotografēties kopā abiem sportistiem.
    Par atmiņu no šīs dienas basketbolisti atstāja veltījumus uz Vērgales pamatskolas jaunajām basketbola bumbām. Savukārt Ventspils basketbola kluba pārstāvji Vērgales pamatskolas sporta skolotājiem uzdāvināja īpašus T – kreklus un Vērgales pamatskolas skolēniem dāvanu karti vienas basketbola spēles apmeklējumam Ventspilī 2015./ 2016. gada sezonā.
 
Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 

 

« Atpakaļ