Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

„Olimpiskā diena 2015” Pāvilostas vidusskolā

„Olimpiskā diena 2015” Pāvilostas vidusskolā

28.09.2015
    Piektdienā, 25. septembrī  Pāvilostas vidusskola jau trešo gadu piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā pasākumā “Olimpiskā diena 2015”, tādejādi popularizējot Olimpisko kustību, kuras pamatā ir nezūdošas Olimpiskās vērtības – draudzība, cieņa un izcilība.
    Šā gada “Olimpiskās dienas 2015” devīze Latvijā - “Nebrīnies. Piedalies!” un tā ir veltīta olimpiskā sporta veida basketbola popularizēšanai. Šāda akcija notika 384 norises vietās visā Latvijā.
    Sportisko dienu Pāvilostas sporta zālē atklāja ar  Latvijas Olimpiskās komitejas sagatavoto rīta rosmi, kuru jau divas nedēļas iepriekš visi Pāvilostas vidusskolas skolēni aktīvi apguva Kristapa Klaka (12.kl.) un Kristera Cābeļa (9.kl.) vadībā pēc otrās mācību stundas.  Rīta rosmi izpildījām pārliecinoši un labi. Par mūzikas un  videomateriāla atskaņošanu atbildību uzņēmās Elvis Vīgants un Jānis Štokmanis.
Skolas gaiteņos bija arī skatāma 1.-4.klašu skolēnu veidotā zīmējumu izstāde „Basketbols ir mana spēle”.
    Sporta dienas aktivitātes skolēniem bija sagatavojusi skolotāju komanda - Iveta Arāja, Agrita Valkaša, Inta Priedoliņa un Zintis Vīgulis. Jaunieši ar lielu aizrautību un prieku izpildīja visus sportiskos elementus – mazākās klases piedalījās dažādās veiklības stafetēs, bet vecāko klašu audzēkņi sadalījās komandās, lai uzspēlētu basketbolu. Komandu rezultātus palīdzēja fiksēt Andra Lanka un Evita Jakovļeva. Par aktīvu piedalīšanos Olimpiskās dienas sportiskajās aktivitātēs katra klase saņēma olimpiskos diplomus un citas veicināšanas balvas.      
    Jau plkst. 11:00 pie mums ieradās sportisti no Ventspils basketbola kluba – Žanis Peiners un Andrejs Šeļakovs, lai pastāstītu par savu pieredzi sportā, kā arī atbildēja uz skolēnu sagatavotiem jautājumiem. Olimpiskās dienas noslēgumā Ventspils sportisti rādīja paraugdemonstrējumus ar basketbola bumbu, fotografējās un dalīja piemiņai autogrāfus uz papīra hantelītēm, kas tika izmantotas rīta rosmē, kā arī visi vienojās kopējā fotogrāfijā.

Marita Rolmane

Foto: M.Kurčanova, M.Rolmane

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
 
« Atpakaļ