Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Ļaujies laika ritumam...

Ļaujies laika ritumam...

30.11.2015
     28.novembrī Vērgales kultūras namā notika senioru atpūtas pēcpusdiena „Ļaujies laika ritumam”.  
    Visus pasākuma dalībniekus ar skanīgām un visiem pazīstamām melodijām sagaidīja vijolnieks Edgars Ziņģe no Kuldīgas, kurš visas dienas garumā izpildīja ne vien klasiskās melodijas, bet gādāja arī par lustīgām danču melodijām.
     Senioriem svētku koncertu sniedza atraktīvās „Atštaukas” no Liepājas, kuras ar vieglu humora dzirksti un dažādiem muzikāliem priekšnesumiem sniedza patīkamus mirkļus.
      Savukārt Vērgales kultūras nama bērnu dramatiskais kolektīvs ar izrādi par Ziemassvētku eglīti pietuvināja mūs gada gaišākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Skatītāji atcerējās seno mīļo Ziemassvētku dziesmiņu „Reiz mežā dzima eglīte” un noskatījās Eglītes (Amanda Rumpe) piedzīvojumus ar Vilku (Jāni Dunkeru), Zaķi (Mariju Petrausku) un Vecīti (Velga).
     Pasākums bija ne vien izklaidējošs, bet arī izglītojošs, jo bija iespēja noskatīties filmu „Laimes formula” par veselīgu dzīves veidu ar Inesi Ziņģīti, dakteri Tereško un citiem.
     Vakara gaitā notika arī krāšņu cepuru parāde un atrakcijas, kuras sagatavoja Aina Šteinberga. Paldies viņai par to un arī sagādātajām dāvanām – ķirbjiem.
      Īpašs paldies Naurim Vītolam par finansiālu atbalstu svētku tapšanā. Paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā un uz tikšanos atkal nākamajā gadā! Pasākuma izskaņā izskanēja doma, vai nevajadzētu tikties divas reizes gadā, jo gadi ir dīvaini dārgumi... 

 

 Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 

 

« Atpakaļ