Trešdiena, 06.07.2022
Anrijs, Arkādijs

Pirmsskolas iestādē “Dzintariņš” atzīmē Latvijas dzimšanas dienu

Pirmsskolas iestādē “Dzintariņš” atzīmē Latvijas dzimšanas dienu

23.11.2015
    Gaidot Latvijas dzimšanas dienu, Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” audzēkņi kopā ar skolotājām noskaidroja, kas ir Latvijas bagātības un attēloja tās savos zīmējumos – meži, upes, ezeri, pļavas un tīrumi, bet pats galvenais strādīgie, čaklie Latvijas ļaudis, kas dzied, dejo un mīl savu zemi.
   Latvija atkal svin savu dzimšanas dienu un “Dzintariņa” meitenes un zēni izteica savus novēlējumus: lai svaigs gaiss, tīrs ūdens un maizes ir gana, lai saticība starp cilvēkiem un miers pār šo zemi!
   Tik vienkārša un saprotama ir Latvijas himna, ka arī mazie pirmsskolnieki to prot nodziedāt svinīgi un ar prieku. Kā jau dzimšanas dienās ierasts ir arī pašu gatavota svētku torte, kuru labprāt nogaršo katrs svētku dalībnieks. 
    Mans novēlējums Latvijai - Lai lepni un laimīgi latvieši lemj Latvijas likteni un lolo ļaužu laimi!
    Patīkams pārsteigums Latvijas dzimšanas dienā Pāvilostas pirmsskolas bērniem bija A/S "Drogas" darbinieku ierašanās Ziepju Burbulītes un Negantā Mikroba izskatā.
     Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā iemācītu pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu, A/S "Drogas" radīja projektu – Vispasaules roku mazgāšanas dienu Latvijā, kuru atzīmē 15.oktobrī. Projekta ietvaros radītie tēli – Ziepju Burbulīte un Mikrobs izlozes kārtā tagad apmeklē pirmsskolas iestādes un atraktīvā, teatrālā un mazos smīdinošā veidā ar roku mazgāšanas deju māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.
    Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs  dāvināja bērniem savus sagatavos materiālus – ziepītes ar informatīvām uzlīmēm, pareizas roku mazgāšanas plakātus, krāsojamās lapas un uzlīmes. Pasākuma noslēgumā lielu jautrību bērniem sagādāja ziepju burbuļu ķeršana.
   Paldies medmāsai, ka viņa piereģistrēja mūsu iestādi izlozei un liktenim, ka mums krita laimīgā loze, jo bērniem šī tikšanās ļoti patika.
 
Vadītāja Monta Pētermane
 
Foto: M.Pētermane
 
 
 
 

 

 

« Atpakaļ