Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Bibliotēkā atklāj izstādi!

Bibliotēkā atklāj izstādi!

15.05.2015
    Piektdien, 15.maijā, Pāvilostas izstāžu zālē notika mākslinieces - gleznotājas Ludmilas Grīnbergas mākslas darbu izstādes "Pie jūras dzīve mana..." atklāšana.
   Tikšanās iesākās ar jauku muzikālu pārsteigumu māksliniecei - Raimonda Paula dziesmu "Pie jūras dzīve mana", ko izpildīja sieviešu kora dalībnieces Inta, Irina, Sandra un Ildze, Daces Bunkas muzikālajā pavadījumā. Tikšanās reizē kora dalībnieces veltīja visiem klātesošajiem vēl dažus muzikālus priekšnesumus.
   Šoreiz bibliotēkas vadītāja Mairita Vītola visus klātesošos sēdināja pie apaļā galda, lai, malkojot tēju no tasītēm un baudot gardus cepumus, gluži kā ģimeniskā lokā pie pēcpusdienas tējas aprunātos un iepazītos ar Ludmilu. Māksliniece labprāt pastāstīja par sevi un savām mākslinieces gaitām, kā gadījies, ka tieši mūsu mazo pilsētiņu viņa tik ļoti iemīlējusi, bilstot, ka paši pāvilostnieki jau nemaz nenovērtē, kas viņiem dots, kā arī par nu jau tradīciju kļuvušo meitas dzimšanas dienas svinēšanu tieši Pāvilostā, neskatoties uz to, ka viņa jau vairākus gadus dzīvo un strādā Itālijā.
   Jau vairākus gadus Ludmila ik pa brīdim mēro ceļu no Jelgavas uz Pāvilostu, lai savā Pāvilostas mājiņā baudītu šejienas mieru, klusumu un dabas daudzveidību. Caur gleznotājas acīm izstādē var izjust jūru šalcam, zvejniekciemata noskaņu un sajust vēju šupojam retās priedes jūrmalā, to visu iespējams aplūkot izstādē "Pie jūras dzīve mana...". Tā malkojot vienu tējas tasīti pēc otras, Ludmila, Mairitas mudināta un iedrošināta, nolasīja arī nesen tapušos dzejoļus, kas lika aizdomāties gan par sevis mīlēšanu un par Dieva mīlestību pret mums.
    Iztsāde "Pie jūras dzīve mana..." pašvaldības izstāžu zālē būs skatāma vēl visu jūnija mēnesi.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste.
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 
 
   
 
« Atpakaļ