Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

Biedrība rīko spēli „LIMIT 20”

Biedrība rīko spēli „LIMIT 20”

02.06.2015


     Pirms mācību gada beigām Sintija Spriņģe sadarbībā ar biedrību „No idejas līdz attīstībai” un  Pāvilostas vidusskolu rīkoja spēli jauniešiem „LIMIT 20”.
     Spēles sākuma visi skolēni tika sadalīti 3 komandās ar kāršu izlozes palīdzību - kreičos, sirsniņās un dimantos. Dalībniekiem tika stāstīts, ka spēle ir jautra, azartiska komandu sacensība.
    Spēlei bija arī žūrija, žūrijas komisijas locekļi- 12.klases skolniece Terēze Cābele, mājturības skolotāja Inta Vīgante, Pāvilostas vidusskolas direktore Ingūna Griškeviča.
      Spēles mērķis un galvenais uzdevums bija komandai 8 raundu garumā iegūt vismaz 20 punktus, lai tiktu tālāk. Tomēr, žūrija jau no paša sākuma zināja, kuri uzvarēs un kuri nē. Visas spēles garumā viena no komandām tika diskriminēta, lai kā arī viņa censtos, tai tika piešķirti vismazāk punktu.
     Šī bija manipulācijas spēle, kuras mērķis bija parādīt kā ir, kad kāds tiek mazāk novērtēts vai izstumts. Spēles beigās tika apspriesti rezultāti un sajūtas spēli spēlējot. Lielai daļa skolēnu spēle patika, tomēr tie kuri bija zaudētāju komandā jutās atstumti un uzvarētāji nejutās, kā uzvarētāji par neīstu uzvaru. Arī žūrijas pārstāvji izteica savas sajūtas, ka bija grūti dot vismazāk punktus komandai, kurai daži no uzdevumiem padevās vislabāk.
     Izvērtējot spēles notikumus, secinājām, ka Pāvilostas vidusskolas jaunieši ir iejūtīgi, saprotoši un ļoti atjautīgi, jo daži spēles dalībnieki, jau pēc pāris raundiem atzina, ka izprot spēles noteikumu.
     Liels paldies visiem  dalībniekiem par sapratni!                            

Rakstu sagatavoja Terēze Cābele
un Sintija Spriņģe
 
Fotogrāfiju autore Inta Vīgante
 
  
 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033

Šis materiāls ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ