Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Izlaidums „Kastanītī”

Izlaidums „Kastanītī”

02.06.2015
    Ar ziedu smaržu, daudzkrāsainiem baloniem un priecīgu noskaņu klāt atkal izlaidumu laiks, kad sveikas savam bērnu dārzam 30.maijā teica arī 17, bērnudārza „Kastanītis”, sešgadīgās grupiņas audzēkņi.
    Bērni kopā ar audzinātājām stāstīja un rādīja visu to, ko bērnudārzā pavadītajos gados apguvuši un iemācījušies – rakstīt, lasīt, rēķināt, dziedāt un pat spēlēt teātri!
    Tādēļ ikviens ar prieku varēja noskatīties, visiem jau labi pazīstamo stāstu par Sprīdīti ar dziesmu „Piena ceļš”. Izlaiduma pasākumā ciemos pie sešgadniekiem bija ieradusies arī skolotāja Limberga, kura ievadīs viņus jaunajā dzīvē un būs audzinātāja skolas gaitas uzsākot. Katram bērnam no skolotājas tika dāvāts burvju zieds un burvju zīmulītis.
     Atvadoties no pirmās mācību iestādes, audzēkņi un viņu vecāki sveica visus bērnudārza darbiniekus, taču vismīļākos sveicienus saņēma audzinātāja Lilita un auklītes Nora un Sandra. 
      Sveikas bērnudārzam „Kastanītis” šogad saka - Elīna BAUĻKALNE, Markus DMITRIJEVS, Deivids EINAS, Ralfs HELMŠTEINS, Filips Alberts KALĒJS, Edgars KRAVECS, Reinis LIEPA, Ance MATISONE, Jāzeps Mikus MIHELSONS, Madara MIZĒNA, Ralfs NARVIDS, Daniela PETROVA, Emīls PLEIŠS, Rinalds PRIEDOLS, Anastasija SMIRNOVA, Matīss SPRUDZĀNS un Intars VOITKEVIČS.                      
     Pasākuma noslēgumā bērni saņēma ceļa maizi – kliņģeri un iestādes vadītāja vēlēja visiem bērniem jauku un skaistu vasaru, lai spēka pilni tie varētu rudenī uzsākt skolas gaitas!
 
Vita Braže
 

...Lācītis Pūks un lellīte Lole
Nu skumji uz mani noraugās,
Tos klusi plauktā ieceļu-
Un ''Attā'' tiem pasaku,
Nāks citi bērni spēlēties,
Bet man ceļš uz skolu aizvīsies
Māmiņ, dod man roku,
nu laiks mums tālāk iet.
tēti,nāc līdzās man
būs drošāk iet kurp ceļi ved.
Nu laiks ir doties draugi,
un teikt ''PALDIES''
par kopā būšanu
par priekiem un par bēdām,
par smiekliem un par rētām,
PALDIES TEV ''KASTANĪT''
mans pirmais,īstais draugs!


Sirsnīgs paldies visam bērnudārza ''KASTANĪTIS" brīnišķīgajam kolektīvam par rūpēm un ieguldīto darbu, grupiņas ''PŪCĪTES'' sagatavošanai skolas gaitām!

visu vecāku vārdā-Intara mamma

 
Foto V.Braže
 
 
 
« Atpakaļ