Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Muzikāla gaisotne „ Dzintariņā”

Muzikāla gaisotne „ Dzintariņā”

22.05.2015
   5. maijā Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi ciemojās Pāvilostas bērnudārzā „Dzintariņš”. Interesanti, ka šajā gadā lielāko daļu priekšnesumu sniedza  bērnudārza bērni, kuri mācās Mūzikas skolā. Tie ir Drišļjuks Valts Entonijs, Zariņa Elza Eleonora, Zveja Samanta, Simona Padrēvica un Ralfs Putniņš. Pirmo reizi uzstājās Ramona Rolmane ar romantisko klavieru skaņdarbu „Taurenīši” un Santa Ozoliņa ar pirkstu vingrinājumu ģitārai - Etīdi.
    Tautas mūzikas ansambļa, kurā piedalās Gabriela Vagotiņa- Vagule, Elīna Freidenfelde, Dāvids Muižnieks un Elizabete Kiričenko, izpildījumā skanēja divas latviešu tautas dziesmas skolotājas Daces Bērznieces vadībā. Bērni dzirdēja klavieru ansambļa dueta - Sanijas Bērziņas un Rasas Lācītes - skanējumu.
   Un, protams, piedalījās visi klausītāji – bērni, audzinātājas un auklītes, vecāki un vecvecāki. Mēs daudz jokojām, minējām mīklas un noskaidrojām, ka klavieru ansambļa skaņdarbs „Kukarača” no spāņu valodas nozīmē „prusaks”. Koncerta noslēgumā apdāvinājām viens otru ar konfektēm.
    Paldies visiem bērnudārzā „Dzintariņš” bērniem un darbiniekiem par silto uzņemšanu!
 
                                                            Mūzikas skolas skolotāja Jeļena Doroņina
 
Foto: I.Šnore
 
 

 

« Atpakaļ