Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Tūrisma uzņēmēju sapulce

Tūrisma uzņēmēju sapulce

20.05.2015
   Otrdien, 19.maijā, pašvaldības semināru un izstāžu zālē Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs aicināja visus novada tūrisma uzņēmējus un citus interesentus uz Tūrisma sapulci.
    Pāvilostas novada TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Arita Brūkle klātesošos iepazīstināja ar jaunākajām Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) aktualitātēm, par mārketinga aktivitātēm, starptautiskajām izstādēm, īstenojamiem projektiem u.c. Savukārt Ziemupes/Vērgales TIC vadītāja Daina Vītola pastāstīja par 17.aprīlī Kuldīgā notikušo Kurzemes tūrisma asociācijas (KTA) konferenci, par tur runātajām tēmām, izskanējušajiem viedokļiem, tostarp arī par Paula Timrota viesošanos Pāvilostā, un daudzām citām tēmām.
    Savu prezentāciju visiem sapulces apmeklētājiem sniedza arī rezervēšanas sistēmas Booking.com pārstāvji, kuri no tūrisma uzņēmējiem saņēma daudz jautājumu  un dažādus ieteikumus.
    Par novada aktualitātēm un gaidāmajiem ES projektiem pastāstīja Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
    Sapulces ietvaros ar tūrisma uzņēmējiem tika izrunāti arī praktiski darba jautājumi, kā piemēram, par tūrisma uzņēmēju statistikas datiem, kuri tiek nodoti TIC, par nākamajām tūrisma uzņēmēju sapulcēm, par tūrisma sezonas pagarināšanu, par TIC pagarināto darba laiku vasaras sezonā u.c. Tūrisma uzņēmēji sapulces laikā pastāstīja arī par saviem šī gada tūrisma sezonas jaunumiem. Viens no tādiem būs Pāvilostas veikbords, kuru oficiāli paredzēts atvērt jūnija sākumā un citām plānotajām aktivitātēm šajā ūdens tilpnē.
    Izsmeļošāks sapulces protokols būs lasāms arī mājas lapas sadaļā Tūrisms.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 
« Atpakaļ