Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koncerts Pāvilostas Upesmuižas parkā

Skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koncerts Pāvilostas Upesmuižas parkā

29.06.2015
     Sestdienas, 27.jūnija pēcpusdienā Pāvilostas Upesmuižas parka estrādē pulcējās vairāk kā 500 dejotāju, lai skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koncertā "Satiksimies dejotpriekā Pāvilostas vārda dienā!" kopīgi svinētu Pāvilostas vārda dienu.
     Svētkos piedalījās kopskaitā 26 jauniešu un bērnu tautisko deju kolektīvi no Liepājas pilsētas, Vaiņodes, Brocēniem, Dzērves, Blīdenes, Grobiņas, Vecpils, Nīcas, Aizputes, Apriķiem, Gaviezes un no Pāvilostas. Koncerta dalībnieku vidū bija kolektīvi, kas jau pēc nedēļas dosies uz Rīgu, lai piedalītos XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kā arī tie, kurus republikas žūrija skatēs novērtēja ar zemāku punktu skaitu un kuri diemžēl netiek uz svētkiem Rīgā.
      No agra rīta Pāvilostu piepildīja bērnu smiekli un kāju dipināšana, jo pirms koncerta notika spraigi deju mēģinājumi. Tie kolektīvi, kas bija jau iemēģinājuši Pāvilostas Upesmuižas parka estrādes grīdu, laiku īsināja izlēkājoties atrakcijās vai laiskā atpūtā Pāvilostas pludmalē.
      Bet jau pēcpusdienā visi pulcējās lielajam svētku gājienam no novada domes līdz Upesmuižas parkam, cauri izejot visam Pāvilostas jaunajam ciemam, priecējot daudzos gājiena skatītājus un atbalstītājus.
       Upesmuižas parka estrādē lieli un mazi dejotāji izdejoja 28 tautas dejas. Bet noslēgumā, savijoties dejotājiem skaistā deju kamolā, zilajās debesīs ar laba vēlējumiem un izdošanos lielajos dziesmu un deju svētkos Rīgā tika pasaisti krāsaini baloni. Pēc deju koncerta visi dejotāji tika aicināti uzkavēties ballītē par godu Pāvilostas vārda dienas svinībām.
     
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Saistītie raksti www.liepajniekiem.lv
 
Foto: M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
« Atpakaļ