Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Tikšanās Polijas vēstniecībā Rīgā

Tikšanās Polijas vēstniecībā Rīgā

24.02.2015
    Piektdien, 20.februārī, pārstāvji no Pāvilostas novada pašvaldības tikās ar Polijas pārstāvjiem Polijas vēstniecībā Rīgā.
  Pāvilostas novada pašvaldību šajā tikšanās reizē pārstāvēja pašvaldības projektu koordinatore Vizma Ģēģere un sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova. Mūs Polijas vēsniecībā Rīgā laipni uzņēma kultūras, zinātnes un mēdiju lietu speciāliste Kristina Barkovska, politiski ekonomiskās nodaļas pārstāve Jolanta Visnioča un pirmais sekretārs, politiski ekonomiskās novadaļas vadītājs Gregors Szopinskis.
  Tikšanās reizē tika apspriesta jau iepriekš izveidojusies sarakste par iespējamo palīdzību sadraudzības pašvaldību meklējumos Polijā, kā arī ieskicētas mūsu vēlmes un redzējums pašvaldību sadraudzības laikā. Polijas vēstniecības pārstāvji pastāstīja jau par paveiktajiem darbiem, ka ir jau iezīmējušās dažas pašvaldības, ar kurām mums varētu izveidoties sadraudzība. Tikšanās noslēgumā tika nolemts, ka no mūsu puses tiks sagatavots informatīvs materiāls par Pāvilostas novadu, ko savukārt Polijas vēstniecības pārstāvji izsūtīts arī citām Polijas pašvaldībām.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
 
« Atpakaļ