Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

AIZSĀCIES „GRĀMATU STARTS”

AIZSĀCIES „GRĀMATU STARTS”

23.02.2015
    21.februārī uz pirmo tikšanos Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēkā bija ieradušies mazie bibliotēkas lasītāji līdz ņemot savus tuviniekus, kopā bijām kupls pulciņš.
    Bibliotēkas darbinieces ar savu entuziasmu iesaistījušās jaunā projektā  „Grāmatu starts”. Tā  ir lasīšanas veicināšanas programma bērniem sākot no 3 gadu vecuma. Programmas mērķis ir rosināt interesi par grāmatu lasīšanu un iepazīstināt  bērnus un viņu vecākus ar iespējām, ko piedāvā bibliotēka, kā arī "parādītu ceļu" uz bibliotēku.
    Tikšanās reizē  mazie lasītāji satika programmas simbolu – mazo, zinātkāro Pūčulēnu, kurš iepazīstināja bērnus ar aizraujošo grāmatu pasauli, bibliotēku un aicināja uz radošām nodarbēm, visi bērni gatavoja grāmatzīmes Pūcītes un gāja rotaļās.
     Mūsu mērķis ir iepazīstināt ar grāmatām, kas spēj aizraut mūsu bērnus, lai viņi tās lasītu jau no mazotnes nevis tāpēc, ka tā vajag vai pieaugušie tā grib, bet tāpēc, ka tas ir interesanti. Mēs gribam, lai  vecāki, vecvecāki atgrieztos bērnībā un kopā ar saviem bērniem, mazbērniem piedzīvotu skaistus kopā būšanas brīžus.
     Liels paldies Elīnai par ieguldīto darbu un visiem pasākuma dalībniekiem - gan maziem, gan lieliem.

Nākošā tikšanās reize 28.marts plkst.10:30 bibliotēkas telpās.
 
   Caur grāmatām ar radošumu gatavosimies Lieldienām, ja kāda ģimene vēlas mums pievienoties – gaidīsim!
 
Informāciju sagatavoja Mairita Vītola
 
Foto: E.Horna
 
 

 

 

« Atpakaļ