Svētdiena, 14.04.2024
Strauja, Gudrīte

Raibā nedēļa un Popiela Vērgales pamatskolā

Raibā nedēļa un Popiela Vērgales pamatskolā

19.02.2015
   No 9. līdz 13.februārim Vērgales pamatskolā notika „Raibā nedēļa”, kuras ietvaros norisinājās virkne interesantu notikumu un aktivitātes, kurās iesaistījās gan skolēni, gan skolotāji.
    „Raibā nedēļa”, kuras noslēgumā parasti ir Popiela, jau ir kļuvusi par februāra mēneša tradīciju Vērgales pamatskolā. „Raibās nedēļas” ietvaros katra diena ir savādāka. Šī gada tēmas – Hipiju diena, Dzīvnieku atveides diena, Melnās nakts diena un Sarkanā diena. Skolēni bija ļoti atsaucīgi un labprāt piedalījās visās šīs nedēļas aktivitātēs.
     Savukārt Sarkano dienu jeb Valentīndienu noslēdza Popiela. Tajā piedalījās skolēni pa klašu grupām un skolas skolotāji. Jaunāko klašu grupā uzvarēja 5.klase, bet vecāko klašu grupā 9.klase. Skolotāji Popielā uzstājās ar diviem priekšnesumiem – Jolandas Suvorovas „Pusdienu dziesmiņa” un „Palaid puķīti pa dambi”. Žūrijas komisijā darbojās direktors Gints Juriks un Vērgales pamatskolas absolventi Marta Aniņa un Aivis Sils, kuri priekšnesumus vērtēja, izsakot uzmundrinošus komentārus. Pārsteiguma balvas no Vērgales kultūras nama vadītājas saņēma duets SANDRA (4.klase) un māsas LEGZDIŅAS (6.klase).
 
Vita Braže
 
Foto: Marta Kalēja un Anda Blūmane
 
 
 
 
 

 

 

« Atpakaļ