Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Sporta diena PII "Dzintariņš"

Sporta diena PII "Dzintariņš"

23.04.2015
      Piektdien,17.aprīlī visu grupu bērni pulcējās laukā, lai grupu skolotāju un skolotāju palīgu vadībā piedalītos dažādās kustību aktivitātēs. Lai  gan pa debesīm staigāja draudīgi lietus mākoņi un drēgnais gaiss, tas nemazināja sportošanas garu.
     Vispirms bērni pulcējās uz kopīgu vingrošanu, kuru vadīja Elzas mamma Iveta Rozenberga. Pēc vingrošanas katra grupiņa veica savus uzdevumus. „Saulītes” grupiņas bērni ripināja „smaidiņus”, nesa karotē bumbiņu, līda cauri aliņai un izspēlēja dažādas kustību rotaļas. „Taurenīšu” grupas bērni nostiprināja lēkšanas, ripināšanas iemaņas, sacentās stafetē skrienot ar bumbu. Bērni vēl izspēlēja savas mīļākās kustību rotaļas. Paši lielākie bērni (5-6 gadīgie) kopīgi veica komandu uzdevumus. Bija jāmet bumba mērķī, kurš precīzāk aizmetīs; pudele ar ūdeni jāmet tālumā, kurš tālāk aizmetīs; jāsatin aukliņa uz kociņa, kurš ātrāk to izdarīs; dažādas jautras stafetes ar bumbu, čiekuriem, ķegļiem. Visi bērni ļoti centās, lai veiktu šos uzdevumus, tāpēc katrs bērns jutās kā uzvarētājs.
   Nobeigumā visi pulcējamies zālē, kur visus sagaidīja zaķis Dace, kā arī eži Evelīna un Elga. Bērni ar lielu jautrību noskatījās kā zaķis centās noskriet ezi, bet kā nevarēja, tā nevarēja, vienmēr ezis bija priekšā, un zaķis dabūja šķirties no desmit ūsām /pēc pasakas „Kā ezis ar brāli noskrēja zaķi garausi.” motīviem/.
   Visiem bērniem tika dots uzdevums piepūst maisiņus un pārspridzināt, tas bija „salūts” par prieku šai dienai. Katrs bērns par lielo sportošanu saņēma „zelta” medaļu. Nobeigumā katra grupiņa nofotografējās, lai paliktu atmiņa par šo notikumu.
    Saku lielu paldies visiem par palīdzību pasākuma organizēšanā un norisē.
     
Sešgadīgās grupas skolotāja Elga.
 
Foto: A.Gertsone
 
 
 
« Atpakaļ