Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

„Jauniešu Garantijas” atklāšanas pasākums Liepājā „Jauniešu mājā”

„Jauniešu Garantijas” atklāšanas pasākums Liepājā „Jauniešu mājā”

21.04.2015
   

Pasākums notika piektdien, 17.aprīlī no plkst. 15:00 līdz 18:00 „Jauniešu mājā”, Liepājā. Pasākums tika atklāts ar Talk Show, kurā piedalījās basketbola kluba «Liepājas Lauvas» galvenais treneris Uvis Helmanis, zīmolu Blue Shock Bike un Blue Shock Race dibinātājs Artis Daugins, koncertu režisore Maija Kalniņa, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis, Liepājas skolēnu domes priekšsēdētāja Katrīne Krūmiņa. Tam sekoja Mika Dukura koncerts.
   Paralēli norisinājās radošās darbnīcas no Liepājas Mākslas skolas, Liepājas Valsts Tehnikuma, Liepājas skolēnu domes, Liepājas Universitātes un Rīgas radošās darbnīcas.
Ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja piedalīties radošās dekupāžas un stila darbnīcās, izbraukt ar ērmriteņiem, pārbaudīt atmiņas, grupu darba un sportiskās spējas ielu vingrotāju darbnīcā, satikt karjeras konsultantus un iespēja iepazīsimies ar darbības programmu jauniešu iesaistīšanās darba tirgū.
    Šajā pasākumā piedalījās arī Pāvilostas novada jaunieši - Justīne Muižniece, Dinija Mackeviča, Ieva Matisone, Dagita Valdmane, Kitija Valdmane, Laura Stirna un Sandra Ozola, kā arī Jauniešu lietu speciāliste Sintija Spriņģe.
     Meitenes atzina, ka vislabāk paticis Mika Dukura koncerts, saistošas un interesantas šķitušas radošās darbnīcas, kā arī, informācija par „Jauniešu Garantijas” programmu.
     Paldies Pāvilostas novada pašvaldībai par sagādāto transportu!
 
Pāvilostas novada Jauniešu lietu speciāliste
Sintija Spriņģe
 


EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033.

Šis materiāls ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ