Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

Aizvadīta kārtējā datorspēļu diena

Aizvadīta kārtējā datorspēļu diena

30.09.2014


Š.g. 27. septembrī biedrības NILA telpās norisinājās 4. datorspēles „Counter-strike” turnīrs. Šajā reizē piedalījās 20 jaunieši, kuri tika sadalīti 4 komandās, katrā pa 5 cilvēkiem. Jauniešu vidū bija arī meitenes, kuras arī parādīja savu māku spēlēt. Šoreiz komandas tika izsauktas, lai būtu līdzīgāk un, lai visiem būtu interesantāk spēlēt. Kā jau katru reizi bija ķibeles ar datoriem, bet tās ātri tika novērstas.

    Turnīram noslēdzoties, 1. vietu izcīnīja komanda „Kantoris”, kurā spēlēja Dāvis Bērznieks, Edgars Ķipsts, Kristers Cābelis, Madars Bērznieks un Jānis Ūdriņš.  2.vietu ieguva komanda „Netīrie”, kuras sastāvā bija Elvis Vīgants, Artūrs Bērziņš, Kristofers Pētermanis, Uvis Mūrnieks un Andra Lanka, bet 3.vietā ierindojās komanda „HLGAME”, kuru pārstāvēja Niks Indriksons, Kārlis Vītols, Rihards Ķepsnis, Klāvs Vējkājs un Viesturs Kurčanovs.
   Turnīra labākie spēlētāji bija - Dāvis Bērznieks, Elvis Vīgants, Niks Indriksons, Artūrs Bērziņš un Kārlis Vītols, bet no meitenēm labākā spēlētāja bija Anna Elīza Šēna.
 
Terēze Cābele
Foto: S.Spriņģe
 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033
 Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ